Pobierz Książkę Absurdy szkolne za darmo pdf, ePub, kindle

Absurdy szkolne Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Absurdy szkolne


Niniejsza książka opracowana przez autorki „Dowcipów PRL-u” to kolejna propozycja Vespera dla miłośników humoru i satyry. Dla wielu z nich będzie to zabawna językowa podróż do czasów szkolnych. Z zapisków zgromadzonych w książce wyłania się iście Gombrowiczowski obraz szkoły, w którym Niedojrzałość uczniowska przeplata się z nie mniej zadziwiającą inwencją pedagogów.

Pierwsza część…

Niniejsza książka opracowana przez autorki „Dowcipów PRL-u” to kolejna propozycja Vespera dla miłośników humoru i satyry. Dla wielu z nich będzie to zabawna językowa podróż do czasów szkolnych. Z zapisków zgromadzonych w książce wyłania się iście Gombrowiczowski obraz szkoły, w którym Niedojrzałość uczniowska przeplata się z nie mniej zadziwiającą inwencją pedagogów.

Pierwsza część zatytułowana „Co poeta miał na myśli…?” zawiera niefortunne, wręcz absurdalne wypowiedzi uczniów na temat rodziny, własnego otoczenia, literatury, historii, sławnych postaci i realiów społeczno-politycznych. W rozdziałach „Bo Kowalski przeszkadza na lekcji…” i „Nauczyciel też człowiek…” do uczniowskiej niedouczonej czeredy dołącza ciało pedagogiczne, którego lingwistyczna pomysłowość może konkurować z krytykowanymi w uwagach i naganach wyczynami wychowanków. Nie zabrakło tu również opisów zabawnych sytuacji z lekcji, które zdają się być dowcipami pisanymi przez szkolne życie.

 

Język Polski!


Pobierz Absurdy szkolne Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Absurdy szkolne (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788360159774
  liczba stron
  292
  słowa kluczowe
  humor zeszytów szkolnych
  kategoria
  rozrywka
  język
  polski
  dodała
  theperkss


  Pobierz Absurdy szkolne eBook za darmo:

  Mirror-2

  Absurdy szkolne.pdf (PLN-0.00)

  Absurdy szkolne.epub (PLN-0.00)

  Absurdy szkolne.doc (PLN-0.00)

  Absurdy szkolne.txt (PLN-0.00)

  Absurdy szkolne.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Absurdy szkolne.PDF – (PLN 0.00);

  Absurdy szkolne.MOBI – (PLN 0.00);

  Absurdy szkolne.EPUB – (PLN 0.00);

  Absurdy szkolne.DOC – (PLN 0.00);

  Absurdy szkolne.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Absurdy szkolne ebook, Książkę Absurdy szkolne FB2, Download Absurdy szkolne PDF , Download Absurdy szkolne MOBI, Online Absurdy szkolne książkę, Za darmo Pobierz Absurdy szkolne IPhone, Online Książkę Absurdy szkolne PDF, Za darmo Absurdy szkolne DJVU, Za darmo pobierz Absurdy szkolne TXT, Pobierz Absurdy szkolne RTF, Online Absurdy szkolne FB2 , e-książkę Absurdy szkolne pobierz TXT, Za darmo Absurdy szkolne pobierz książkę, Książkę Absurdy szkolne pobierz MOBI, Pobierz Absurdy szkolne IPad, Czytaj Absurdy szkolne MOBI, Czytaj Absurdy szkolne DOCX, Za darmo Absurdy szkolne AWZ, Download książkę Absurdy szkolne iPad , Za darmo Absurdy szkolne DJVU, Download Absurdy szkolne książkę za darmo, Za darmo książkę Absurdy szkolne DVD, Czytaj Absurdy szkolne TXT, eBook Absurdy szkolne pobierz DJVU, Absurdy szkolne pobierz książkę za darmo, Absurdy szkolne pobierz książkę pdf za darmo, Absurdy szkolne pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Absurdy szkolne pdf za darmo.

  Leave a Reply