Pobierz Książkę American Daydream za darmo pdf, ePub, kindle

American Daydream Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki American Daydream


Autorka łączy dwa oblicza Ameryki – z jednej strony wielki świat kariery, sukcesu i pieniędzy, a z drugiej spokojne podróże w głąb dzikiej, pięknej i barwnie opisanej przyrody, z dala od amerykańskiej cywilizacji.

Część I to opis pracy w malowniczej, górskiej okolicy, w ośrodku wypoczynkowym, do którego przyjeżdżają ci, którzy spełnili swój American Dream, ikony sukcesu prosto z Hollywood i…

Autorka łączy dwa oblicza Ameryki – z jednej strony wielki świat kariery, sukcesu i pieniędzy, a z drugiej spokojne podróże w głąb dzikiej, pięknej i barwnie opisanej przyrody, z dala od amerykańskiej cywilizacji.

Część I to opis pracy w malowniczej, górskiej okolicy, w ośrodku wypoczynkowym, do którego przyjeżdżają ci, którzy spełnili swój American Dream, ikony sukcesu prosto z Hollywood i Doliny Krzemowej. To zanurzenie się w innej kulturze, praca z wymagającymi klientami, odkrywanie Ameryki i zderzenie z wielkim światem.

Część II stanowi reportaż z wielotygodniowej podróży po zachodnim wybrzeżu USA, Hawajach i Nowym Jorku. Autorka dociera w miejsca nieznane turystom – malownicze dzikie góry Montany, mury college’u, gdzie odkrywa tajemnice studenckich bractw, w egzotyczne zakątki hawajskiej wyspy O’ahu, ale także do willi na obrzeżach Los Angeles, kasyna w Las Vegas i na taneczne parkiety w Hollywood i na Broadwayu. Podczas podróży poznaje cały przekrój amerykańskiego społeczeństwa – od milionerów i celebrytów poprzez uczniów, studentów aż po samotnych i bezdomnych.

 

Język Polski!


Pobierz American Daydream Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:American Daydream (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788378564768
  liczba stron
  192
  język
  polski
  dodał
  abcdmrowka


  Pobierz American Daydream eBook za darmo:

  Mirror-2

  American Daydream.pdf (PLN-0.00)

  American Daydream.epub (PLN-0.00)

  American Daydream.doc (PLN-0.00)

  American Daydream.txt (PLN-0.00)

  American Daydream.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  American Daydream.PDF – (PLN 0.00);

  American Daydream.MOBI – (PLN 0.00);

  American Daydream.EPUB – (PLN 0.00);

  American Daydream.DOC – (PLN 0.00);

  American Daydream.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online American Daydream ebook, Książkę American Daydream FB2, Download American Daydream PDF , Download American Daydream MOBI, Online American Daydream książkę, Za darmo Pobierz American Daydream IPhone, Online Książkę American Daydream PDF, Za darmo American Daydream DJVU, Za darmo pobierz American Daydream TXT, Pobierz American Daydream RTF, Online American Daydream FB2 , e-książkę American Daydream pobierz TXT, Za darmo American Daydream pobierz książkę, Książkę American Daydream pobierz MOBI, Pobierz American Daydream IPad, Czytaj American Daydream MOBI, Czytaj American Daydream DOCX, Za darmo American Daydream AWZ, Download książkę American Daydream iPad , Za darmo American Daydream DJVU, Download American Daydream książkę za darmo, Za darmo książkę American Daydream DVD, Czytaj American Daydream TXT, eBook American Daydream pobierz DJVU, American Daydream pobierz książkę za darmo, American Daydream pobierz książkę pdf za darmo, American Daydream pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę American Daydream pdf za darmo.

  Leave a Reply