Pobierz Książkę Bal maskowy za darmo pdf, ePub, kindle

Bal maskowy Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Bal maskowy


“To powieść dla młodzieży. W zimowej scenerii, obsypana płatkami śniegu, nastrojowa, familijna i trochę przestarzała, ale przecież przestarzałe książki też mają swój urok.

Rok 1960, Budapeszt. To czasy, kiedy gimnazjalistki należały do Związku Młodzieży Komunistycznej i kiedy niektóre z nauczycielek gorszyły się tym, że dziewczęta będą bawić się razem z chłopcami.

Piętnastoletnia Kriszti…

“To powieść dla młodzieży. W zimowej scenerii, obsypana płatkami śniegu, nastrojowa, familijna i trochę przestarzała, ale przecież przestarzałe książki też mają swój urok.

Rok 1960, Budapeszt. To czasy, kiedy gimnazjalistki należały do Związku Młodzieży Komunistycznej i kiedy niektóre z nauczycielek gorszyły się tym, że dziewczęta będą bawić się razem z chłopcami.

Piętnastoletnia Kriszti wybiera się na bal maskowy. To będzie ważne wydarzenie w jej życiu, chce olśnić koleżanki swoim przebraniem, ale także rozmówić się z nauczycielką, która naruszyła jej prywatność i zachowała się nietaktownie.

Kriszti urodziła się wśród strzałów i bomb, jej mama to jeszcze jedna ofiara wojny. Mieszka tylko z babcią i tatą, który pracuje jako fotograf. Jej dom zawsze był ponury, odosobniony, nigdy się w nim nie śmiano.

Nasza mała sierotka – tak babcia przedstawiała ją nielicznym gościom. Kriszti niechętnie i rzadko chodziła do koleżanek, bo widok ich matek sprawiał jej ból.

W jej bliskich i w niej samej powoli zachodzą wewnętrzne przemiany. Fotograf zadaje sobie pytanie, czy na pewno dobrze wychowuje córkę, czy zmarła żona nie miałaby do niego pretensji o ubogie w radości dzieciństwo Kriszti, z kolei dziewczynka uświadamia sobie, że jest egoistką…” [Kaczątko]

 

Język Polski!


Pobierz Bal maskowy Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bal maskowy (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Bal maskowy eBook za darmo:

  Mirror-2

  Bal maskowy.pdf (PLN-0.00)

  Bal maskowy.epub (PLN-0.00)

  Bal maskowy.doc (PLN-0.00)

  Bal maskowy.txt (PLN-0.00)

  Bal maskowy.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Bal maskowy.PDF – (PLN 0.00);

  Bal maskowy.MOBI – (PLN 0.00);

  Bal maskowy.EPUB – (PLN 0.00);

  Bal maskowy.DOC – (PLN 0.00);

  Bal maskowy.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Bal maskowy ebook, Książkę Bal maskowy FB2, Download Bal maskowy PDF , Download Bal maskowy MOBI, Online Bal maskowy książkę, Za darmo Pobierz Bal maskowy IPhone, Online Książkę Bal maskowy PDF, Za darmo Bal maskowy DJVU, Za darmo pobierz Bal maskowy TXT, Pobierz Bal maskowy RTF, Online Bal maskowy FB2 , e-książkę Bal maskowy pobierz TXT, Za darmo Bal maskowy pobierz książkę, Książkę Bal maskowy pobierz MOBI, Pobierz Bal maskowy IPad, Czytaj Bal maskowy MOBI, Czytaj Bal maskowy DOCX, Za darmo Bal maskowy AWZ, Download książkę Bal maskowy iPad , Za darmo Bal maskowy DJVU, Download Bal maskowy książkę za darmo, Za darmo książkę Bal maskowy DVD, Czytaj Bal maskowy TXT, eBook Bal maskowy pobierz DJVU, Bal maskowy pobierz książkę za darmo, Bal maskowy pobierz książkę pdf za darmo, Bal maskowy pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Bal maskowy pdf za darmo.

  Leave a Reply