Pobierz Książkę Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny za darmo pdf, ePub, kindle

Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny


Triumf liberalizmu we współczesnym świecie wydaje się niewątpliwy. W społeczeństwach zachodnich dominują postawy zakazujące jakiegokolwiek ograniczania wolności, uznawanej za najwyższą wartość i niezbywalne prawo każdego człowieka. Myśl liberalna, zresztą nie od dziś, roztacza przed ludzkością perspektywy życia w pokoju, bez użycia przemocy, zarówno w sporach wewnętrznych, jak i w konfliktach…

Triumf liberalizmu we współczesnym świecie wydaje się niewątpliwy. W społeczeństwach zachodnich dominują postawy zakazujące jakiegokolwiek ograniczania wolności, uznawanej za najwyższą wartość i niezbywalne prawo każdego człowieka. Myśl liberalna, zresztą nie od dziś, roztacza przed ludzkością perspektywy życia w pokoju, bez użycia przemocy, zarówno w sporach wewnętrznych, jak i w konfliktach zewnętrznych. Równocześnie jednak właśnie przemoc, wrogość i wojna stały się czynnikami określającymi nowe oblicze świata, którego symbolicznym początkiem stał się 11 września 2001 roku. Czy liberalizm przetrwa tę konfrontację? Nie próbując przewidywać przyszłości, autor książki wskazuje na kluczowe problemy i wytycza kierunki myślenia prowadzącego, być może, ku takim rozwiązaniom, które pozwolą zachować – choć nie bez zmian – dorobek liberalnej cywilizacji Zachodu.
Marcin Król – historyk idei, publicysta, profesor zwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego, redaktor naczelny pisma „Res Publica” od początku jego istnienia (1979), członek zespołu redakcyjnego i stały publicysta „Tygodnika Powszechnego”. W swoich książkach śledził dzieje myśli konserwatywnej („Konserwatyści i niepodległość”, 1985), stawiał pytania o aktualność idei romantycznych („Podróż romantyczna”, 1985; „Romantyzm: piekło czy niebo Polaków”, 1998) oraz uprawiał – z pozycji liberalnych – krytykę liberalizmu („Liberalizm strachu czy liberalizm odwagi”, 1998). W ostatnio opublikowanej książce „Patriotyzm przyszłości” (2004), połączyły się różne nurty jego zainteresowań.

 

Język Polski!


Pobierz Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  8373379371
  liczba stron
  184
  słowa kluczowe
  liberalizm, wojna, filozofia
  kategoria
  filozofia i etyka
  język
  polski


  Pobierz Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny eBook za darmo:

  Mirror-2

  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.pdf (PLN-0.00)

  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.epub (PLN-0.00)

  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.doc (PLN-0.00)

  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.txt (PLN-0.00)

  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.PDF – (PLN 0.00);

  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.MOBI – (PLN 0.00);

  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.EPUB – (PLN 0.00);

  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.DOC – (PLN 0.00);

  Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny ebook, Książkę Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny FB2, Download Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny PDF , Download Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny MOBI, Online Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny książkę, Za darmo Pobierz Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny IPhone, Online Książkę Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny PDF, Za darmo Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny DJVU, Za darmo pobierz Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny TXT, Pobierz Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny RTF, Online Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny FB2 , e-książkę Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny pobierz TXT, Za darmo Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny pobierz książkę, Książkę Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny pobierz MOBI, Pobierz Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny IPad, Czytaj Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny MOBI, Czytaj Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny DOCX, Za darmo Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny AWZ, Download książkę Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny iPad , Za darmo Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny DJVU, Download Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny książkę za darmo, Za darmo książkę Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny DVD, Czytaj Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny TXT, eBook Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny pobierz DJVU, Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny pobierz książkę za darmo, Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny pobierz książkę pdf za darmo, Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Bezradność liberałów. Myśl liberalna wobec konfliktu i wojny pdf za darmo.

  Leave a Reply