Pobierz Książkę Cuba libre. Notatki z Hawany za darmo pdf, ePub, kindle

Cuba libre. Notatki z Hawany Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Cuba libre. Notatki z Hawany


O życiu w Hawanie opowiada jej mieszkanka Yoani Sánchez, dziennikarka znana w świecie z prowadzenia internetowego blogu Generación Y, tłumaczonego on-line na siedemnaście języków. Na Kubie nie wolno mieć w domu internetu, autorka wymyka się śledzącym ją nieustannie tajniakom, myląc tropy, aby w ukryciu dokonać wpisu na blogu w jakimś hotelu czy kafejce internetowej, gdzie za dostęp do sieci…

O życiu w Hawanie opowiada jej mieszkanka Yoani Sánchez, dziennikarka znana w świecie z prowadzenia internetowego blogu Generación Y, tłumaczonego on-line na siedemnaście języków. Na Kubie nie wolno mieć w domu internetu, autorka wymyka się śledzącym ją nieustannie tajniakom, myląc tropy, aby w ukryciu dokonać wpisu na blogu w jakimś hotelu czy kafejce internetowej, gdzie za dostęp do sieci płaci się niewyobrażalne sumy. Cuba libre to książka pełna pasji polemicznej, czarnego humoru i inteligentnego sarkazmu. Sánchez jest kronikarką kubańskiej codzienności obdarzoną ogromną spostrzegawczością i umiejętnością błyskotliwego puentowania absurdów. Jej odwaga cywilna i nieustępliwość godne są najwyższego podziwu. Charyzma Yoani przyciąga tysiące internautów, ciekawych tej z pozoru zwykłej matki i żony, która rzuciła wyzwanie dyktaturze braci Castro i wróciła z emigracji w Szwajcarii, aby cierpieć głód i dzień w dzień wspinać się na czternaste piętro swojego mrówkowca (winda, produkt przyjaźni kubańsko-radzieckiej, od lat nie działa). Yoani dzięki uporowi, pomysłowości, a także niezaprzeczalnemu talentowi publicystycznemu czytana jest dzisiaj wszędzie, a o jej znaczeniu na Kubie może świadczyć fakt, że Fidel Castro zaliczył panią Sánchez do swoich osobistych wrogów.

[opis wydawcy]

 

Język Polski!


Pobierz Cuba libre. Notatki z Hawany Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Cuba libre. Notatki z Hawany (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Cuba libre. Notatki z Hawany eBook za darmo:

  Mirror-2

  Cuba libre. Notatki z Hawany.pdf (PLN-0.00)

  Cuba libre. Notatki z Hawany.epub (PLN-0.00)

  Cuba libre. Notatki z Hawany.doc (PLN-0.00)

  Cuba libre. Notatki z Hawany.txt (PLN-0.00)

  Cuba libre. Notatki z Hawany.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Cuba libre. Notatki z Hawany.PDF – (PLN 0.00);

  Cuba libre. Notatki z Hawany.MOBI – (PLN 0.00);

  Cuba libre. Notatki z Hawany.EPUB – (PLN 0.00);

  Cuba libre. Notatki z Hawany.DOC – (PLN 0.00);

  Cuba libre. Notatki z Hawany.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Cuba libre. Notatki z Hawany ebook, Książkę Cuba libre. Notatki z Hawany FB2, Download Cuba libre. Notatki z Hawany PDF , Download Cuba libre. Notatki z Hawany MOBI, Online Cuba libre. Notatki z Hawany książkę, Za darmo Pobierz Cuba libre. Notatki z Hawany IPhone, Online Książkę Cuba libre. Notatki z Hawany PDF, Za darmo Cuba libre. Notatki z Hawany DJVU, Za darmo pobierz Cuba libre. Notatki z Hawany TXT, Pobierz Cuba libre. Notatki z Hawany RTF, Online Cuba libre. Notatki z Hawany FB2 , e-książkę Cuba libre. Notatki z Hawany pobierz TXT, Za darmo Cuba libre. Notatki z Hawany pobierz książkę, Książkę Cuba libre. Notatki z Hawany pobierz MOBI, Pobierz Cuba libre. Notatki z Hawany IPad, Czytaj Cuba libre. Notatki z Hawany MOBI, Czytaj Cuba libre. Notatki z Hawany DOCX, Za darmo Cuba libre. Notatki z Hawany AWZ, Download książkę Cuba libre. Notatki z Hawany iPad , Za darmo Cuba libre. Notatki z Hawany DJVU, Download Cuba libre. Notatki z Hawany książkę za darmo, Za darmo książkę Cuba libre. Notatki z Hawany DVD, Czytaj Cuba libre. Notatki z Hawany TXT, eBook Cuba libre. Notatki z Hawany pobierz DJVU, Cuba libre. Notatki z Hawany pobierz książkę za darmo, Cuba libre. Notatki z Hawany pobierz książkę pdf za darmo, Cuba libre. Notatki z Hawany pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Cuba libre. Notatki z Hawany pdf za darmo.

  Leave a Reply