Pobierz Książkę Cukier w normie z ekstrabonusem za darmo pdf, ePub, kindle

Cukier w normie z ekstrabonusem Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Cukier w normie z ekstrabonusem


Dwupokojowe rezydencje w zapyziałych blokach, wypełnione niebiańskim blaskiem hipermarkety, jasełkowa religijność i misteria zakupów, społeczeństwo podzielone na konsumentów i abonentów – uwięzieni w tym świecie bohaterowie opowiadań Sławomira Shutego wierzą już tylko w konsumpcję i opinię publiczną. Tragikomiczne historie, gorączkowe monologi, katalog rytuałów towarzyskich imienin, styp,…

Dwupokojowe rezydencje w zapyziałych blokach, wypełnione niebiańskim blaskiem hipermarkety, jasełkowa religijność i misteria zakupów, społeczeństwo podzielone na konsumentów i abonentów – uwięzieni w tym świecie bohaterowie opowiadań Sławomira Shutego wierzą już tylko w konsumpcję i opinię publiczną. Tragikomiczne historie, gorączkowe monologi, katalog rytuałów towarzyskich imienin, styp, świąt, komunii splatają się w zjadliwą satyrę na panujące w Polsce gusta i obyczaje. Shuty szydzi z siermiężności, cwaniactwa, zawiści, obłudy, podatności na indoktrynację. Jednocześnie kreśli przejmujący obraz nudy, frustracji, duchowej pustki i alienacji, kryjących się w pstrokatym krajobrazie wielkomiejskich osiedli. Posługuje się agresywnym językiem, znakomicie wykorzystuje gwary rozmaitych środowisk, przysłuchuje się przenikaniu reklamowych sloganów do mowy potocznej. Opowiadania zebrane w tym tomie pochodzą z wczesnego zbioru „proroka antykonsumpcji” – Cukru w normie, uzupełnionego o nowe utwory.

 

Język Polski!


Pobierz Cukier w normie z ekstrabonusem Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Cukier w normie z ekstrabonusem (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  8374141298
  liczba stron
  263
  słowa kluczowe
  opowiadania polskie
  kategoria
  Literatura piękna
  język
  polski
  dodał
  Marek


  Pobierz Cukier w normie z ekstrabonusem eBook za darmo:

  Mirror-2

  Cukier w normie z ekstrabonusem.pdf (PLN-0.00)

  Cukier w normie z ekstrabonusem.epub (PLN-0.00)

  Cukier w normie z ekstrabonusem.doc (PLN-0.00)

  Cukier w normie z ekstrabonusem.txt (PLN-0.00)

  Cukier w normie z ekstrabonusem.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Cukier w normie z ekstrabonusem.PDF – (PLN 0.00);

  Cukier w normie z ekstrabonusem.MOBI – (PLN 0.00);

  Cukier w normie z ekstrabonusem.EPUB – (PLN 0.00);

  Cukier w normie z ekstrabonusem.DOC – (PLN 0.00);

  Cukier w normie z ekstrabonusem.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Cukier w normie z ekstrabonusem ebook, Książkę Cukier w normie z ekstrabonusem FB2, Download Cukier w normie z ekstrabonusem PDF , Download Cukier w normie z ekstrabonusem MOBI, Online Cukier w normie z ekstrabonusem książkę, Za darmo Pobierz Cukier w normie z ekstrabonusem IPhone, Online Książkę Cukier w normie z ekstrabonusem PDF, Za darmo Cukier w normie z ekstrabonusem DJVU, Za darmo pobierz Cukier w normie z ekstrabonusem TXT, Pobierz Cukier w normie z ekstrabonusem RTF, Online Cukier w normie z ekstrabonusem FB2 , e-książkę Cukier w normie z ekstrabonusem pobierz TXT, Za darmo Cukier w normie z ekstrabonusem pobierz książkę, Książkę Cukier w normie z ekstrabonusem pobierz MOBI, Pobierz Cukier w normie z ekstrabonusem IPad, Czytaj Cukier w normie z ekstrabonusem MOBI, Czytaj Cukier w normie z ekstrabonusem DOCX, Za darmo Cukier w normie z ekstrabonusem AWZ, Download książkę Cukier w normie z ekstrabonusem iPad , Za darmo Cukier w normie z ekstrabonusem DJVU, Download Cukier w normie z ekstrabonusem książkę za darmo, Za darmo książkę Cukier w normie z ekstrabonusem DVD, Czytaj Cukier w normie z ekstrabonusem TXT, eBook Cukier w normie z ekstrabonusem pobierz DJVU, Cukier w normie z ekstrabonusem pobierz książkę za darmo, Cukier w normie z ekstrabonusem pobierz książkę pdf za darmo, Cukier w normie z ekstrabonusem pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Cukier w normie z ekstrabonusem pdf za darmo.

  Leave a Reply