Pobierz Książkę Disko za darmo pdf, ePub, kindle

Disko Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Disko


Dowcipna historia, która nigdy się nie wydarzyła. Ale mogła…

Paweł Kozioł, cyniczny i wyrachowany typ, robi swoją małą karierę – zostaje nauczycielem tańca w szkole podstawowej gdzieś na Śląsku. W szarej rzeczywistości lat 90. jest jak intrygujący przybysz z innego świata. Tym łatwiej może realizować swój ohydny plan – ma teraz nieograniczony dostęp do małych, słodkich, niewinnych…

Dowcipna historia, która nigdy się nie wydarzyła. Ale mogła…

Paweł Kozioł, cyniczny i wyrachowany typ, robi swoją małą karierę – zostaje nauczycielem tańca w szkole podstawowej gdzieś na Śląsku. W szarej rzeczywistości lat 90. jest jak intrygujący przybysz z innego świata. Tym łatwiej może realizować swój ohydny plan – ma teraz nieograniczony dostęp do małych, słodkich, niewinnych dziewczynek. Choć może nie tak bezbronnych, jak mu się wydaje…

Oryginalna, mocna powieść “pełną gębą”.

Krystyna Kofta

 

Język Polski!


Pobierz Disko Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Disko (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788363387112
  liczba stron
  288
  słowa kluczowe
  pedofilia, Śląsk
  język
  polski
  dodała
  Eldunari


  Pobierz Disko eBook za darmo:

  Mirror-2

  Disko.pdf (PLN-0.00)

  Disko.epub (PLN-0.00)

  Disko.doc (PLN-0.00)

  Disko.txt (PLN-0.00)

  Disko.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Disko.PDF – (PLN 0.00);

  Disko.MOBI – (PLN 0.00);

  Disko.EPUB – (PLN 0.00);

  Disko.DOC – (PLN 0.00);

  Disko.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Disko ebook, Książkę Disko FB2, Download Disko PDF , Download Disko MOBI, Online Disko książkę, Za darmo Pobierz Disko IPhone, Online Książkę Disko PDF, Za darmo Disko DJVU, Za darmo pobierz Disko TXT, Pobierz Disko RTF, Online Disko FB2 , e-książkę Disko pobierz TXT, Za darmo Disko pobierz książkę, Książkę Disko pobierz MOBI, Pobierz Disko IPad, Czytaj Disko MOBI, Czytaj Disko DOCX, Za darmo Disko AWZ, Download książkę Disko iPad , Za darmo Disko DJVU, Download Disko książkę za darmo, Za darmo książkę Disko DVD, Czytaj Disko TXT, eBook Disko pobierz DJVU, Disko pobierz książkę za darmo, Disko pobierz książkę pdf za darmo, Disko pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Disko pdf za darmo.

  Leave a Reply