Pobierz Książkę Dotyk dla zdrowia za darmo pdf, ePub, kindle

Dotyk dla zdrowia Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dotyk dla zdrowia


John F. Thie, D.C., założyciel i przewodniczący Międzynarodowej Szkoły Kinezjologii Stosowanej, Dyrektor Towarzystwa Chiropraktycznego w Pasedanie, założyciel i Prezydent Fundacji Touch for Health, jest absolwentem Uniwersytetu Południowej Kaliforni i Szkoły Chiropraktyki w Los Angeles. Ponadto ukończył studia podyplomowe na uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.
Obecnie jest członkiem…

John F. Thie, D.C., założyciel i przewodniczący Międzynarodowej Szkoły Kinezjologii Stosowanej, Dyrektor Towarzystwa Chiropraktycznego w Pasedanie, założyciel i Prezydent Fundacji Touch for Health, jest absolwentem Uniwersytetu Południowej Kaliforni i Szkoły Chiropraktyki w Los Angeles. Ponadto ukończył studia podyplomowe na uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.
Obecnie jest członkiem Wydziału Uniwersytetu w Pepperdine w Malibu i Center for Holistic Studies Uniwersytetu w Antiochii oraz Wydziału Kursów Popularnych Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego i Los Angeles.
J.F. Thie w charakterze zaproszonego wykładowcy prezentował zagadnienia z dziedziny THF m.in. na Uniwersytecie Kalifornijskim, w Szkole Zdrowia Publicznego w Berkley, w Poradni Walki z Bólem Polikliniki Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, grupie badawczej akupunktury Szkoły Stomatologicznej Uniwersytetu Południowej Kaliforni, w Chiropraktycznej Fundacji Parkera, a także w Stołecznym Centrum Rehabilitacji w Kanstancinie. W 1978 r., podróżując z jedną z pierwszych grup naukowców odwiedzających Chińską Republikę udową, przedstawił on zagadnienia Touch for Health środowisku medycznemu w Pekinie, Szanghaju i Nankinie.
Mieszka w Malibu wraz z żoną i trzema synami. Wszyscy oni aktywnie działają na rzecz propagowania idei Touch for Health.

 

Język Polski!


Pobierz Dotyk dla zdrowia Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dotyk dla zdrowia (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Dotyk dla zdrowia eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dotyk dla zdrowia.pdf (PLN-0.00)

  Dotyk dla zdrowia.epub (PLN-0.00)

  Dotyk dla zdrowia.doc (PLN-0.00)

  Dotyk dla zdrowia.txt (PLN-0.00)

  Dotyk dla zdrowia.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dotyk dla zdrowia.PDF – (PLN 0.00);

  Dotyk dla zdrowia.MOBI – (PLN 0.00);

  Dotyk dla zdrowia.EPUB – (PLN 0.00);

  Dotyk dla zdrowia.DOC – (PLN 0.00);

  Dotyk dla zdrowia.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dotyk dla zdrowia ebook, Książkę Dotyk dla zdrowia FB2, Download Dotyk dla zdrowia PDF , Download Dotyk dla zdrowia MOBI, Online Dotyk dla zdrowia książkę, Za darmo Pobierz Dotyk dla zdrowia IPhone, Online Książkę Dotyk dla zdrowia PDF, Za darmo Dotyk dla zdrowia DJVU, Za darmo pobierz Dotyk dla zdrowia TXT, Pobierz Dotyk dla zdrowia RTF, Online Dotyk dla zdrowia FB2 , e-książkę Dotyk dla zdrowia pobierz TXT, Za darmo Dotyk dla zdrowia pobierz książkę, Książkę Dotyk dla zdrowia pobierz MOBI, Pobierz Dotyk dla zdrowia IPad, Czytaj Dotyk dla zdrowia MOBI, Czytaj Dotyk dla zdrowia DOCX, Za darmo Dotyk dla zdrowia AWZ, Download książkę Dotyk dla zdrowia iPad , Za darmo Dotyk dla zdrowia DJVU, Download Dotyk dla zdrowia książkę za darmo, Za darmo książkę Dotyk dla zdrowia DVD, Czytaj Dotyk dla zdrowia TXT, eBook Dotyk dla zdrowia pobierz DJVU, Dotyk dla zdrowia pobierz książkę za darmo, Dotyk dla zdrowia pobierz książkę pdf za darmo, Dotyk dla zdrowia pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dotyk dla zdrowia pdf za darmo.

  Leave a Reply