Pobierz Książkę Dziesięć godzin polowania za darmo pdf, ePub, kindle

Dziesięć godzin polowania Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dziesięć godzin polowania


Inny tytuł: Dziesięć godzin polowania: skromna facecja.

ddajemy dzisiaj do rąk czytelników opowiadanie, które powstało w oparciu o rzeczywiste zdarzenie jakie przeżył Juliusz Verne, ale oczywiście upiększone nieco przez pisarza. Ponieważ nie dotarliśmy do tej pory do bardziej szczegółowego opisu, możemy tylko powiedzieć [na podstawie niezbyt pewnych źródeł], że była to odpowiedź na czyjeś…

Inny tytuł: Dziesięć godzin polowania: skromna facecja.

ddajemy dzisiaj do rąk czytelników opowiadanie, które powstało w oparciu o rzeczywiste zdarzenie jakie przeżył Juliusz Verne, ale oczywiście upiększone nieco przez pisarza. Ponieważ nie dotarliśmy do tej pory do bardziej szczegółowego opisu, możemy tylko powiedzieć [na podstawie niezbyt pewnych źródeł], że była to odpowiedź na czyjeś wystąpienie i Verne wygłosił je na posiedzeniu Akademii w Amiens.
Jeżeli dotrzemy do szerszych informacji, natychmiast zamieścimy je w “Nautilusie”.
We Francji ukazało się po raz pierwszy 19-20 XII 1881 w Journal d’Amiens, Moniteur de la Somme [Przegląd Amiens. Monitor departamentu Somme], na stronach 2-3 pod tytułem Dix heures en chasse. Simple boutade [Dziesięć godzin polowania. Zwykły dowcip]
Wydanie książkowe ukazało się w pół roku później, razem z powieścią Zielony promień, z jedną ilustracją Gédéona Barila.
Pierwsze, i do tej pory jedyne wydanie polskie ukazało się nakładem i drukiem Jana Czaińskiego w Gródku, w roku 1887, pod tytułem Dziesięć godzin polowania: skromna facecja, z niewielkimi pominięciami i skrótami.

 





Język Polski!


Pobierz Dziesięć godzin polowania Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



Dziesięć godzin polowania (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!



  Pobierz Dziesięć godzin polowania eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dziesięć godzin polowania.pdf (PLN-0.00)

  Dziesięć godzin polowania.epub (PLN-0.00)

  Dziesięć godzin polowania.doc (PLN-0.00)

  Dziesięć godzin polowania.txt (PLN-0.00)

  Dziesięć godzin polowania.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dziesięć godzin polowania.PDF – (PLN 0.00);

  Dziesięć godzin polowania.MOBI – (PLN 0.00);

  Dziesięć godzin polowania.EPUB – (PLN 0.00);

  Dziesięć godzin polowania.DOC – (PLN 0.00);

  Dziesięć godzin polowania.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dziesięć godzin polowania ebook, Książkę Dziesięć godzin polowania FB2, Download Dziesięć godzin polowania PDF , Download Dziesięć godzin polowania MOBI, Online Dziesięć godzin polowania książkę, Za darmo Pobierz Dziesięć godzin polowania IPhone, Online Książkę Dziesięć godzin polowania PDF, Za darmo Dziesięć godzin polowania DJVU, Za darmo pobierz Dziesięć godzin polowania TXT, Pobierz Dziesięć godzin polowania RTF, Online Dziesięć godzin polowania FB2 , e-książkę Dziesięć godzin polowania pobierz TXT, Za darmo Dziesięć godzin polowania pobierz książkę, Książkę Dziesięć godzin polowania pobierz MOBI, Pobierz Dziesięć godzin polowania IPad, Czytaj Dziesięć godzin polowania MOBI, Czytaj Dziesięć godzin polowania DOCX, Za darmo Dziesięć godzin polowania AWZ, Download książkę Dziesięć godzin polowania iPad , Za darmo Dziesięć godzin polowania DJVU, Download Dziesięć godzin polowania książkę za darmo, Za darmo książkę Dziesięć godzin polowania DVD, Czytaj Dziesięć godzin polowania TXT, eBook Dziesięć godzin polowania pobierz DJVU, Dziesięć godzin polowania pobierz książkę za darmo, Dziesięć godzin polowania pobierz książkę pdf za darmo, Dziesięć godzin polowania pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dziesięć godzin polowania pdf za darmo.

  Leave a Reply