Pobierz Książkę Dziewczyna o siedmiu imionach za darmo pdf, ePub, kindle

Dziewczyna o siedmiu imionach Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dziewczyna o siedmiu imionach


Uciekłam z Korei Północnej.

To niebywała opowieść pozwalająca poznać życie pod jedną z najbardziej bezwzględnych i tajemniczych dyktatur świata, ale też historia kobiety, która walczy o wolność swojej rodziny.
Hyeonseo Lee, urodzona i wychowana w Korei Północnej, była jedną z milionów ludzi więzionych w granicach państwa, którym rządził brutalny komunistyczny reżim. Ponieważ mieszkała przy…

Uciekłam z Korei Północnej.

To niebywała opowieść pozwalająca poznać życie pod jedną z najbardziej bezwzględnych i tajemniczych dyktatur świata, ale też historia kobiety, która walczy o wolność swojej rodziny.
Hyeonseo Lee, urodzona i wychowana w Korei Północnej, była jedną z milionów ludzi więzionych w granicach państwa, którym rządził brutalny komunistyczny reżim. Ponieważ mieszkała przy granicy z Chinami, miała nieco większy niż jej krajanie kontakt ze światem poza zamkniętym obszarem Samotnego Królestwa. Gdy w latach dziewięćdziesiątych XX wieku w Korei Północnej wybuchł głód, młoda dziewczyna zaczęła zastanawiać się nad tym, co widzi, zadawać pytania i powoli uświadamiać sobie, że przez całe życie poddawano ją głębokiej indoktrynacji. Niemożliwe było przecież, by takie represje, bieda i głód panowały w kraju, który – jak jej wmawiano – jest „najwspanialszy na świecie”.
Tuż przed wkroczeniem w dorosłość postanowiła uciec z Korei Północnej. Nie przypuszczała wtedy, że zanim ponownie zobaczy się ze swoją rodziną, minie dwanaście lat.
Nie zdołała zniknąć niezauważona, a to oznaczało, że gdyby wróciła, naraziłaby siebie i swoją rodzinę na więzienie, tortury, a być może nawet na śmierć w publicznej egzekucji. Hyeonseo została więc w Chinach. By móc tam przetrwać, musiała błyskawicznie opanować język. Dwanaście lat później powróciła na granicę północnokoreańską, by przewieźć matkę i brata na teren ambasady Korei Południowej w jednym z krajów ościennych. Nie wiedziała jeszcze, że czeka ich najbardziej mozolna, kosztowna i niebezpieczna podróż w życiu.
Ta niesamowita historia opisuje nie tylko ucieczkę Hyeonseo z mroku tyranii w świetlany, wolny świat, lecz także dojrzewanie, mozolny proces zdobywania wiedzy i ogromną determinację, z jaką odbudowała swoje życie – najpierw w Chinach, a potem w Korei Południowej. To historia silnej, odważnej i elokwentnej kobiety – świadectwo triumfu jej niezłomnego ducha.

 

Język Polski!


Pobierz Dziewczyna o siedmiu imionach Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dziewczyna o siedmiu imionach (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Dziewczyna o siedmiu imionach eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dziewczyna o siedmiu imionach.pdf (PLN-0.00)

  Dziewczyna o siedmiu imionach.epub (PLN-0.00)

  Dziewczyna o siedmiu imionach.doc (PLN-0.00)

  Dziewczyna o siedmiu imionach.txt (PLN-0.00)

  Dziewczyna o siedmiu imionach.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dziewczyna o siedmiu imionach.PDF – (PLN 0.00);

  Dziewczyna o siedmiu imionach.MOBI – (PLN 0.00);

  Dziewczyna o siedmiu imionach.EPUB – (PLN 0.00);

  Dziewczyna o siedmiu imionach.DOC – (PLN 0.00);

  Dziewczyna o siedmiu imionach.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dziewczyna o siedmiu imionach ebook, Książkę Dziewczyna o siedmiu imionach FB2, Download Dziewczyna o siedmiu imionach PDF , Download Dziewczyna o siedmiu imionach MOBI, Online Dziewczyna o siedmiu imionach książkę, Za darmo Pobierz Dziewczyna o siedmiu imionach IPhone, Online Książkę Dziewczyna o siedmiu imionach PDF, Za darmo Dziewczyna o siedmiu imionach DJVU, Za darmo pobierz Dziewczyna o siedmiu imionach TXT, Pobierz Dziewczyna o siedmiu imionach RTF, Online Dziewczyna o siedmiu imionach FB2 , e-książkę Dziewczyna o siedmiu imionach pobierz TXT, Za darmo Dziewczyna o siedmiu imionach pobierz książkę, Książkę Dziewczyna o siedmiu imionach pobierz MOBI, Pobierz Dziewczyna o siedmiu imionach IPad, Czytaj Dziewczyna o siedmiu imionach MOBI, Czytaj Dziewczyna o siedmiu imionach DOCX, Za darmo Dziewczyna o siedmiu imionach AWZ, Download książkę Dziewczyna o siedmiu imionach iPad , Za darmo Dziewczyna o siedmiu imionach DJVU, Download Dziewczyna o siedmiu imionach książkę za darmo, Za darmo książkę Dziewczyna o siedmiu imionach DVD, Czytaj Dziewczyna o siedmiu imionach TXT, eBook Dziewczyna o siedmiu imionach pobierz DJVU, Dziewczyna o siedmiu imionach pobierz książkę za darmo, Dziewczyna o siedmiu imionach pobierz książkę pdf za darmo, Dziewczyna o siedmiu imionach pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dziewczyna o siedmiu imionach pdf za darmo.

  Leave a Reply