Pobierz Książkę Emów od świtu do świtu za darmo pdf, ePub, kindle

Emów od świtu do świtu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Emów od świtu do świtu


Dom w Emowie
Świt, potem dzień, potem zmierzch, potem noc, potem świt
Świadek dziewięćdziesięciu lat życia rodziny
Cztery pokolenia
Moja pamięć od lat sześćdziesiątych
W opowieściach – czasy przedwojenne
Jak przekładaniec
ciasto babuni Amelii, zwane zawartulą

Każdy z nas lubi powracać wspomnieniami do domu dzieciństwa. Jednak dla większości z nas tamten czas, i tamten świat to już tylko…

Dom w Emowie
Świt, potem dzień, potem zmierzch, potem noc, potem świt
Świadek dziewięćdziesięciu lat życia rodziny
Cztery pokolenia
Moja pamięć od lat sześćdziesiątych
W opowieściach – czasy przedwojenne
Jak przekładaniec
ciasto babuni Amelii, zwane zawartulą

Każdy z nas lubi powracać wspomnieniami do domu dzieciństwa. Jednak dla większości z nas tamten czas, i tamten świat to już tylko przeszłość. W przypadku domu, który jest “bohaterem” książki Weroniki Naszarkowskiej-Multanowskiej, jest inaczej. Ten dom, schowany wśród mazowieckich sosen blisko dziewięćdziesięcioletni dom w Emowie – żyje nadal. Te same meble, te same przedmioty, pamiętające dotyk tych, którzy kiedyś tu mieszkali. Pewnie dlatego na kolorowych ilustracjach będących zapisem sielskich miesięcy na letnisku, obok postaci współczesnych – pojawiają się ci, których obecność jest już tylko wspomnieniem. Przeszłość miesza się z teraźniejszością, czas nie zawsze płynie do przodu. Ta piękna, pełna ciepła i pogody książka jest opowieścią o pięknie życia, którego urodę warto smakować “od świtu do świtu”: w każdej, nawet najbardziej ulotnej, chwili.

 

Język Polski!


Pobierz Emów od świtu do świtu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Emów od świtu do świtu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788360850893
  liczba stron
  72
  słowa kluczowe
  Emów, Mazowsze, malarstwo polskie, albumy
  kategoria
  albumy
  język
  polski
  dodała
  jagarkar


  Pobierz Emów od świtu do świtu eBook za darmo:

  Mirror-2

  Emów od świtu do świtu.pdf (PLN-0.00)

  Emów od świtu do świtu.epub (PLN-0.00)

  Emów od świtu do świtu.doc (PLN-0.00)

  Emów od świtu do świtu.txt (PLN-0.00)

  Emów od świtu do świtu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Emów od świtu do świtu.PDF – (PLN 0.00);

  Emów od świtu do świtu.MOBI – (PLN 0.00);

  Emów od świtu do świtu.EPUB – (PLN 0.00);

  Emów od świtu do świtu.DOC – (PLN 0.00);

  Emów od świtu do świtu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Emów od świtu do świtu ebook, Książkę Emów od świtu do świtu FB2, Download Emów od świtu do świtu PDF , Download Emów od świtu do świtu MOBI, Online Emów od świtu do świtu książkę, Za darmo Pobierz Emów od świtu do świtu IPhone, Online Książkę Emów od świtu do świtu PDF, Za darmo Emów od świtu do świtu DJVU, Za darmo pobierz Emów od świtu do świtu TXT, Pobierz Emów od świtu do świtu RTF, Online Emów od świtu do świtu FB2 , e-książkę Emów od świtu do świtu pobierz TXT, Za darmo Emów od świtu do świtu pobierz książkę, Książkę Emów od świtu do świtu pobierz MOBI, Pobierz Emów od świtu do świtu IPad, Czytaj Emów od świtu do świtu MOBI, Czytaj Emów od świtu do świtu DOCX, Za darmo Emów od świtu do świtu AWZ, Download książkę Emów od świtu do świtu iPad , Za darmo Emów od świtu do świtu DJVU, Download Emów od świtu do świtu książkę za darmo, Za darmo książkę Emów od świtu do świtu DVD, Czytaj Emów od świtu do świtu TXT, eBook Emów od świtu do świtu pobierz DJVU, Emów od świtu do świtu pobierz książkę za darmo, Emów od świtu do świtu pobierz książkę pdf za darmo, Emów od świtu do świtu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Emów od świtu do świtu pdf za darmo.

  Leave a Reply