Pobierz Książkę Historyjki obrazkowe za darmo pdf, ePub, kindle

Historyjki obrazkowe Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Historyjki obrazkowe


Te historyjki tym bardziej śmieszą, im bardziej się w nie zagłębiamy – nie ma przesady w zdaniu, że od zawsze czekały na książkę.

Na zły humor i polskie plagi czasem pomoże pojedynczy rysunek (na przykład ten, na którym tłum trzyma transparent z napisem „ŻĄDAMY WESOŁYCH ŚWIĄT!”). Jednak znaczna część zamieszczonych w albumie opowiastek wykracza poza nasze zwykłe doświadczenia lub w sposób…

Te historyjki tym bardziej śmieszą, im bardziej się w nie zagłębiamy – nie ma przesady w zdaniu, że od zawsze czekały na książkę.

Na zły humor i polskie plagi czasem pomoże pojedynczy rysunek (na przykład ten, na którym tłum trzyma transparent z napisem „ŻĄDAMY WESOŁYCH ŚWIĄT!”). Jednak znaczna część zamieszczonych w albumie opowiastek wykracza poza nasze zwykłe doświadczenia lub w sposób przewrotny je komentuje…

Autor jest laureatem nagrody specjalnej miesięcznika „Press” w kategorii publicystyka (za rok 2003) oraz Małego Berła 2004 (nagroda Fundacji Kultury Polskiej przyznana przez Sławomira Mrożka). Oprócz „Przygód Stanisława z Łodzi” wybrał do tej książki swoje najlepsze rysunki opublikowane m.in. w „Przekroju” i „Polityce”.

 

Język Polski!


Pobierz Historyjki obrazkowe Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Historyjki obrazkowe (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  83-240-0498-X
  liczba stron
  156
  słowa kluczowe
  Raczkowski, humor, komiks
  kategoria
  satyra
  język
  polski
  dodał
  Snoopy


  Pobierz Historyjki obrazkowe eBook za darmo:

  Mirror-2

  Historyjki obrazkowe.pdf (PLN-0.00)

  Historyjki obrazkowe.epub (PLN-0.00)

  Historyjki obrazkowe.doc (PLN-0.00)

  Historyjki obrazkowe.txt (PLN-0.00)

  Historyjki obrazkowe.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Historyjki obrazkowe.PDF – (PLN 0.00);

  Historyjki obrazkowe.MOBI – (PLN 0.00);

  Historyjki obrazkowe.EPUB – (PLN 0.00);

  Historyjki obrazkowe.DOC – (PLN 0.00);

  Historyjki obrazkowe.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Historyjki obrazkowe ebook, Książkę Historyjki obrazkowe FB2, Download Historyjki obrazkowe PDF , Download Historyjki obrazkowe MOBI, Online Historyjki obrazkowe książkę, Za darmo Pobierz Historyjki obrazkowe IPhone, Online Książkę Historyjki obrazkowe PDF, Za darmo Historyjki obrazkowe DJVU, Za darmo pobierz Historyjki obrazkowe TXT, Pobierz Historyjki obrazkowe RTF, Online Historyjki obrazkowe FB2 , e-książkę Historyjki obrazkowe pobierz TXT, Za darmo Historyjki obrazkowe pobierz książkę, Książkę Historyjki obrazkowe pobierz MOBI, Pobierz Historyjki obrazkowe IPad, Czytaj Historyjki obrazkowe MOBI, Czytaj Historyjki obrazkowe DOCX, Za darmo Historyjki obrazkowe AWZ, Download książkę Historyjki obrazkowe iPad , Za darmo Historyjki obrazkowe DJVU, Download Historyjki obrazkowe książkę za darmo, Za darmo książkę Historyjki obrazkowe DVD, Czytaj Historyjki obrazkowe TXT, eBook Historyjki obrazkowe pobierz DJVU, Historyjki obrazkowe pobierz książkę za darmo, Historyjki obrazkowe pobierz książkę pdf za darmo, Historyjki obrazkowe pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Historyjki obrazkowe pdf za darmo.

  Leave a Reply