Pobierz Książkę Imię i znamię za darmo pdf, ePub, kindle

Imię i znamię Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Imię i znamię


W nowej książce Dycki wraca do dzieciństwa spędzonego w Wólce Krowickiej i rodzinnych sekretów. “W Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) znaleźli się wszyscy członkowie mojej rodziny po kądzieli (nie tylko dziadek i jego trzej bracia), jednakże ich przynależność do ukraińskiego podziemia była przede mną ściśle ukrywana do mniej więcej 15 roku życia” – pisze na końcu książki.

W nowych wierszach…

W nowej książce Dycki wraca do dzieciństwa spędzonego w Wólce Krowickiej i rodzinnych sekretów. “W Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) znaleźli się wszyscy członkowie mojej rodziny po kądzieli (nie tylko dziadek i jego trzej bracia), jednakże ich przynależność do ukraińskiego podziemia była przede mną ściśle ukrywana do mniej więcej 15 roku życia” – pisze na końcu książki.

W nowych wierszach konsekwentnie sięga po powtórzenia, urywa wątki, motywy, by zaraz do nich wrócić; bawi się rytmem, nie stroni od archaizmów, folkloru – polskiego i ukraińskiego – oraz czarnego humoru. Czytelnik często odnosi wrażenie, że obcuje nie tyle ze współczesną poezją, co z dziwacznymi ludowymi balladami, szalonymi “piosenkami”.

Autor, który w 2009 roku zdominował życie literackie w Polsce, odbierając zarówno Nagrodę Literacką Gdynia, jak i Nagrodę Literacką Nike, za Piosenkę o zależnościach i uzależnieniach, wraca w doskonałej formie. Tomem Imię i znamię udowadnia, że nie bez powodu bywa nazywany najbardziej oryginalnym poetą swojego pokolenia.

 

Język Polski!


Pobierz Imię i znamię Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Imię i znamię (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788362006830
  liczba stron
  56
  słowa kluczowe
  współczesna poezja polska
  kategoria
  poezja
  język
  polski
  dodał
  Snoopy


  Pobierz Imię i znamię eBook za darmo:

  Mirror-2

  Imię i znamię.pdf (PLN-0.00)

  Imię i znamię.epub (PLN-0.00)

  Imię i znamię.doc (PLN-0.00)

  Imię i znamię.txt (PLN-0.00)

  Imię i znamię.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Imię i znamię.PDF – (PLN 0.00);

  Imię i znamię.MOBI – (PLN 0.00);

  Imię i znamię.EPUB – (PLN 0.00);

  Imię i znamię.DOC – (PLN 0.00);

  Imię i znamię.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Imię i znamię ebook, Książkę Imię i znamię FB2, Download Imię i znamię PDF , Download Imię i znamię MOBI, Online Imię i znamię książkę, Za darmo Pobierz Imię i znamię IPhone, Online Książkę Imię i znamię PDF, Za darmo Imię i znamię DJVU, Za darmo pobierz Imię i znamię TXT, Pobierz Imię i znamię RTF, Online Imię i znamię FB2 , e-książkę Imię i znamię pobierz TXT, Za darmo Imię i znamię pobierz książkę, Książkę Imię i znamię pobierz MOBI, Pobierz Imię i znamię IPad, Czytaj Imię i znamię MOBI, Czytaj Imię i znamię DOCX, Za darmo Imię i znamię AWZ, Download książkę Imię i znamię iPad , Za darmo Imię i znamię DJVU, Download Imię i znamię książkę za darmo, Za darmo książkę Imię i znamię DVD, Czytaj Imię i znamię TXT, eBook Imię i znamię pobierz DJVU, Imię i znamię pobierz książkę za darmo, Imię i znamię pobierz książkę pdf za darmo, Imię i znamię pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Imię i znamię pdf za darmo.

  Leave a Reply