Pobierz Książkę Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka za darmo pdf, ePub, kindle

Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka


Pomoc przyjaciół i zaangażowanie gwarantują sukces… nawet przy budowie motocykla.

Główny bohater, szczur Arnie, wraz ze swoimi przyjaciółmi, Fredem i Mikrusem oraz Krystianem, podejmują wyzwanie i rozpoczynają budowę motocykla. Uzdolniony technicznie Arnie z dużym zaangażowaniem przystępuje do pracy, podczas której napotyka na trudności i problemy, które przy pomocy przyjaciół i znajomych…

Pomoc przyjaciół i zaangażowanie gwarantują sukces… nawet przy budowie motocykla.

Główny bohater, szczur Arnie, wraz ze swoimi przyjaciółmi, Fredem i Mikrusem oraz Krystianem, podejmują wyzwanie i rozpoczynają budowę motocykla. Uzdolniony technicznie Arnie z dużym zaangażowaniem przystępuje do pracy, podczas której napotyka na trudności i problemy, które przy pomocy przyjaciół i znajomych – a także dzięki własnej pomysłowości – z sukcesem rozwiązuje.
Fabuła osadzona jest w świecie spersonifikowanych zwierząt, które prezentują w jej trakcie szczegóły techniczno-inżynieryjne dotyczące motocykli. Są one pokazane bardzo szczegółowo. Z dużą dokładnością omówiono na dodatkowych rysunkach i schematach budowę poszczególnych elementów konstrukcyjnych np. silnika dwu- i czterosuwowego, skrzyni biegów, amortyzatorów, hamulców bębnowych, sprzęgła, gaźnika, oświetlenia, zapłonu, podwozia, chłodnicy, śmigła, itp. Dodatkowo wprowadzone są wyjaśnienia dotyczące zjawisk fizycznych np. zależności prędkości od drogi i czasu, i to łącznie ze wzorami, siły odśrodkowej, tarcia, siły nośnej, aerodynamiki, komunikacji radiowej, meteorologii, nawigacji oraz sztuki prowadzenia motocykla.

 

Język Polski!


Pobierz Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka eBook za darmo:

  Mirror-2

  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.pdf (PLN-0.00)

  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.epub (PLN-0.00)

  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.doc (PLN-0.00)

  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.txt (PLN-0.00)

  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.PDF – (PLN 0.00);

  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.MOBI – (PLN 0.00);

  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.EPUB – (PLN 0.00);

  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.DOC – (PLN 0.00);

  Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka ebook, Książkę Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka FB2, Download Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka PDF , Download Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka MOBI, Online Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka książkę, Za darmo Pobierz Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka IPhone, Online Książkę Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka PDF, Za darmo Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka DJVU, Za darmo pobierz Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka TXT, Pobierz Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka RTF, Online Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka FB2 , e-książkę Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka pobierz TXT, Za darmo Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka pobierz książkę, Książkę Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka pobierz MOBI, Pobierz Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka IPad, Czytaj Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka MOBI, Czytaj Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka DOCX, Za darmo Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka AWZ, Download książkę Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka iPad , Za darmo Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka DJVU, Download Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka książkę za darmo, Za darmo książkę Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka DVD, Czytaj Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka TXT, eBook Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka pobierz DJVU, Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka pobierz książkę za darmo, Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka pobierz książkę pdf za darmo, Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Jak zbudować motocykl? Techniczna historyjka pdf za darmo.

  Leave a Reply