Pobierz Książkę Jestem nudziarą za darmo pdf, ePub, kindle

Jestem nudziarą Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Jestem nudziarą


“Jestem nudziarą” – wyznaje na początku Agata – “…i mam przerąbane” – dodaje. Ta wyemancypowana współczesna kobieta w wieku lat trzydziestu nie miała jeszcze ani jednego męża, spała tylko z czterema facetami (z dwoma z nich po razie), od dwóch lat nie ma nikogo, była zaledwie na trzech balach (jeden to bal maturalny, a drugi – nieudany sylwestrowy) i ani razu nie zmieniła pracy. Ten bilans…

“Jestem nudziarą” – wyznaje na początku Agata – “…i mam przerąbane” – dodaje. Ta wyemancypowana współczesna kobieta w wieku lat trzydziestu nie miała jeszcze ani jednego męża, spała tylko z czterema facetami (z dwoma z nich po razie), od dwóch lat nie ma nikogo, była zaledwie na trzech balach (jeden to bal maturalny, a drugi – nieudany sylwestrowy) i ani razu nie zmieniła pracy. Ten bilans nie wygląda dobrze. Do czasu. Pewnego dnia Agata daje w twarz swojemu szefowi (stukniętemu dziwkarzowi) i… pracę zmienić musi. Szybki przegląd sytuacji kończy się jedyną możliwą decyzją: “Matko Boska, będę panią nauczycielką!”. Polskiego… W liceum…

 

Język Polski!


Pobierz Jestem nudziarą Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jestem nudziarą (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  838922142X
  liczba stron
  320
  język
  polski
  dodał
  corrum


  Pobierz Jestem nudziarą eBook za darmo:

  Mirror-2

  Jestem nudziarą.pdf (PLN-0.00)

  Jestem nudziarą.epub (PLN-0.00)

  Jestem nudziarą.doc (PLN-0.00)

  Jestem nudziarą.txt (PLN-0.00)

  Jestem nudziarą.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Jestem nudziarą.PDF – (PLN 0.00);

  Jestem nudziarą.MOBI – (PLN 0.00);

  Jestem nudziarą.EPUB – (PLN 0.00);

  Jestem nudziarą.DOC – (PLN 0.00);

  Jestem nudziarą.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Jestem nudziarą ebook, Książkę Jestem nudziarą FB2, Download Jestem nudziarą PDF , Download Jestem nudziarą MOBI, Online Jestem nudziarą książkę, Za darmo Pobierz Jestem nudziarą IPhone, Online Książkę Jestem nudziarą PDF, Za darmo Jestem nudziarą DJVU, Za darmo pobierz Jestem nudziarą TXT, Pobierz Jestem nudziarą RTF, Online Jestem nudziarą FB2 , e-książkę Jestem nudziarą pobierz TXT, Za darmo Jestem nudziarą pobierz książkę, Książkę Jestem nudziarą pobierz MOBI, Pobierz Jestem nudziarą IPad, Czytaj Jestem nudziarą MOBI, Czytaj Jestem nudziarą DOCX, Za darmo Jestem nudziarą AWZ, Download książkę Jestem nudziarą iPad , Za darmo Jestem nudziarą DJVU, Download Jestem nudziarą książkę za darmo, Za darmo książkę Jestem nudziarą DVD, Czytaj Jestem nudziarą TXT, eBook Jestem nudziarą pobierz DJVU, Jestem nudziarą pobierz książkę za darmo, Jestem nudziarą pobierz książkę pdf za darmo, Jestem nudziarą pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Jestem nudziarą pdf za darmo.

  Leave a Reply