Pobierz Książkę Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW za darmo pdf, ePub, kindle

Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW


Działaj z Joomla! 1.6 i zaprojektuj funkcjonalną witrynę internetową!

Przygotowanie konta WWW i instalacja systemu Joomla!, czyli co zrobić w pierwszej kolejności
Treść portalu, czyli jak wybrać to, co naprawdę chcesz powiedzieć
Atrakcyjne dodatki, czyli jak wzbogacić podstawową funkcjonalność systemu
Nazwa Joomla! na pewno obiła Ci się już kiedyś o uszy. Popularność tego systemu bije…

Działaj z Joomla! 1.6 i zaprojektuj funkcjonalną witrynę internetową!

Przygotowanie konta WWW i instalacja systemu Joomla!, czyli co zrobić w pierwszej kolejności
Treść portalu, czyli jak wybrać to, co naprawdę chcesz powiedzieć
Atrakcyjne dodatki, czyli jak wzbogacić podstawową funkcjonalność systemu
Nazwa Joomla! na pewno obiła Ci się już kiedyś o uszy. Popularność tego systemu bije wszelkie rekordy, bowiem niecodziennie spotkać można tak znakomite narzędzie, dostępne całkowicie za darmo, a umożliwiające bezproblemowe tworzenie zarówno prostych, jak i zaawansowanych stron internetowych. Niezależnie od tego, czy Twoim marzeniem jest umieszczenie w sieci prywatnego bloga politycznego, dużego portalu dla hodowców zwierząt futerkowych, czy strony firmowej, Joomla! 1.6 oferuje Ci swoją pomoc, nie żądając w zamian nawet jednej złotówki. Tę unikalną szansę zawdzięczasz pracy świetnych programistów, poświęcających swój wolny czas na udoskonalanie tego systemu zarządzania treścią.

W niniejszej książce znajdziesz informacje na temat tego, jak zabrać się do tworzenia własnej witryny przy użyciu najnowszej wersji Joomla! 1.6 i jak maksymalnie ułatwić korzystanie z niej potencjalnym użytkownikom. Dowiesz się, jak bez kłopotu stworzyć funkcjonalne menu, selekcjonować artykuły i tworzyć ich ranking, umieszczać na stronie odnośniki, wstawiać interesującą grafikę i gadżety, takie jak zegar czy prognozę pogody. Nauczysz się rozplanowywać poszczególne elementy i efektywnie korzystać z opinii gości odwiedzających Twoją witrynę, aby móc ją cały czas doskonalić. Krótko mówiąc, odkryjesz, jak bez studiowania choćby jednego znacznika HTML zaprojektować funkcjonalną i przyjemną w odbiorze stronę internetową.

Czym jest Joomla! i jak budować własne strony?
Przygotowanie internetowego konta dla witryny
Instalacja systemu Joomla!
Jak rozplanować treść portalu
Tworzenie menu
Korzystanie z grafiki i obsługa galerii obrazów
Szablony czyli szybka zmiana wystroju strony
Atrakcyjne dodatki i rozszerzenia
Stwórz witrynę marzeń — dzięki Joomla! 1.6 nadasz jej niepowtarzalny styl.

 

Język Polski!


Pobierz Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-246-2957-2
  liczba stron
  256
  słowa kluczowe
  joomla, cms
  język
  polski
  dodała
  Dorota


  Pobierz Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW eBook za darmo:

  Mirror-2

  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.pdf (PLN-0.00)

  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.epub (PLN-0.00)

  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.doc (PLN-0.00)

  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.txt (PLN-0.00)

  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.PDF – (PLN 0.00);

  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.MOBI – (PLN 0.00);

  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.EPUB – (PLN 0.00);

  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.DOC – (PLN 0.00);

  Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW ebook, Książkę Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW FB2, Download Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW PDF , Download Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW MOBI, Online Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW książkę, Za darmo Pobierz Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW IPhone, Online Książkę Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW PDF, Za darmo Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW DJVU, Za darmo pobierz Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW TXT, Pobierz Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW RTF, Online Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW FB2 , e-książkę Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW pobierz TXT, Za darmo Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW pobierz książkę, Książkę Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW pobierz MOBI, Pobierz Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW IPad, Czytaj Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW MOBI, Czytaj Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW DOCX, Za darmo Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW AWZ, Download książkę Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW iPad , Za darmo Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW DJVU, Download Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW książkę za darmo, Za darmo książkę Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW DVD, Czytaj Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW TXT, eBook Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW pobierz DJVU, Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW pobierz książkę za darmo, Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW pobierz książkę pdf za darmo, Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Joomla! 1.6. Prosty przepis na własną stronę WWW pdf za darmo.

  Leave a Reply