Pobierz Książkę Księga smoków za darmo pdf, ePub, kindle

Księga smoków Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Księga smoków


Księga smoków to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego smokologa i miłośnika fantasy. Oto niezwykły raport najwybitniejszych polskich smokologów. Co może Władca Wszystkich Smoków? Dlaczego reketing i zarządzanie w nadmiarze nie służą ludzkości? Gdzie trzy wieki temu zlokalizowany był Park Jurajski? Jakie warunki trzeba spełniać, by Bezlitosna Luana uznała, że wyrosłeś na dobrego smokera?…

Księga smoków to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego smokologa i miłośnika fantasy. Oto niezwykły raport najwybitniejszych polskich smokologów. Co może Władca Wszystkich Smoków? Dlaczego reketing i zarządzanie w nadmiarze nie służą ludzkości? Gdzie trzy wieki temu zlokalizowany był Park Jurajski? Jakie warunki trzeba spełniać, by Bezlitosna Luana uznała, że wyrosłeś na dobrego smokera? Czy można bezkarnie uwolnić smoka, który tańczy dla Chung Fonga? Dlaczego Babunia Jagódka nie życzy sobie w okolicy żadnych polowań na smoki (których zresztą przecież nie ma!)? Tę książkę trzeba koniecznie przeczytać. Mówiono wam, że Smok Wawelski był ostatnim ze swej rasy. Nieprawda! Z naszych badań wynika, że smoki mają się świetnie. Co więcej, zasiedlają wciąż nowe obszary. Poznajcie zatem tuzin przedstawicieli najbardziej szlachetnego gatunku smoki z tego i nie z tego świata! Oddajemy w wasze ręce raport specjalny z życia najbardziej magicznych stworzeń. Nasi odkrywcy znaleźli bramy do innych światów, alternatywnych rzeczywistości oraz zakątków ziemi dokładnie ukrytych przed oczami postronnych. Byli w dżungli wielkich miast, w odludnych górskich dolinach i na polach bitew, na Morzu Karaibskim, na Dalekim Wschodzie i w słonecznej Italii. A wszędzie tam spotkali smoki…
Zawartość zbioru:
– Ewa Białołęcka: Szczeniak
– Anna Brzezińska: Po prostu jeszcze jedno polowanie na smoka
– Maja Lidia Kossakowska: Smok tańczy dla Chung Fonga
– Iwona Surmik: Łzy smoka
– Izabela Szolc: I to minie
– Maciej Guzek: Zmiana
– Tomasz Kołodziejczak: Smoczy biznes
– Marcin Mortka: Smok, dziewica i salwy burtowe
– Jacek Piekara: Śmietnikowy dziadek i Władca Wszystkich Smoków
– Krzysztof Piskorski: Dar dla cesarza
– Michał Studniarek: Mój własny smok
– Wit Szostak: Raport z nawiedzonego miasta
Trzy z zawartych tu opowiadań: „Zmiana”, „Smok tańczy dla Chung Fonga” oraz „Raport z nawiedzonego miasta” zostały nominowane do nagrody Zajdla za rok 2006. Nagrodę zdobyło opowiadanie „Smok tańczy dla Chung Fonga”.

 

Język Polski!


Pobierz Księga smoków Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Księga smoków (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  8389595303
  liczba stron
  448
  język
  polski


  Pobierz Księga smoków eBook za darmo:

  Mirror-2

  Księga smoków.pdf (PLN-0.00)

  Księga smoków.epub (PLN-0.00)

  Księga smoków.doc (PLN-0.00)

  Księga smoków.txt (PLN-0.00)

  Księga smoków.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Księga smoków.PDF – (PLN 0.00);

  Księga smoków.MOBI – (PLN 0.00);

  Księga smoków.EPUB – (PLN 0.00);

  Księga smoków.DOC – (PLN 0.00);

  Księga smoków.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Księga smoków ebook, Książkę Księga smoków FB2, Download Księga smoków PDF , Download Księga smoków MOBI, Online Księga smoków książkę, Za darmo Pobierz Księga smoków IPhone, Online Książkę Księga smoków PDF, Za darmo Księga smoków DJVU, Za darmo pobierz Księga smoków TXT, Pobierz Księga smoków RTF, Online Księga smoków FB2 , e-książkę Księga smoków pobierz TXT, Za darmo Księga smoków pobierz książkę, Książkę Księga smoków pobierz MOBI, Pobierz Księga smoków IPad, Czytaj Księga smoków MOBI, Czytaj Księga smoków DOCX, Za darmo Księga smoków AWZ, Download książkę Księga smoków iPad , Za darmo Księga smoków DJVU, Download Księga smoków książkę za darmo, Za darmo książkę Księga smoków DVD, Czytaj Księga smoków TXT, eBook Księga smoków pobierz DJVU, Księga smoków pobierz książkę za darmo, Księga smoków pobierz książkę pdf za darmo, Księga smoków pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Księga smoków pdf za darmo.

  Leave a Reply