Pobierz Książkę Kult za darmo pdf, ePub, kindle

Kult Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Kult


Debiutancka powieść młodego autora szybko zdobyła rozgłos wśród czytelników, a w niektórych kręgach, jakby uzasadniając swój tytuł, zyskała miano kultowej. Rozmigotana tkanka fabuły rozpięta jest między wymiarem rzeczywistym a fantastycznym. Na poziomie rzeczywistości jej młody bohater, Jurko Banzaj, przyjeżdża do tajemniczego, zagubionego wśród gór miasteczka, by w ramach praktyk studenckich…

Debiutancka powieść młodego autora szybko zdobyła rozgłos wśród czytelników, a w niektórych kręgach, jakby uzasadniając swój tytuł, zyskała miano kultowej. Rozmigotana tkanka fabuły rozpięta jest między wymiarem rzeczywistym a fantastycznym. Na poziomie rzeczywistości jej młody bohater, Jurko Banzaj, przyjeżdża do tajemniczego, zagubionego wśród gór miasteczka, by w ramach praktyk studenckich uczyć biologii w szkole średniej, której grono pedagogiczne składa się z samych dziwaków. Zakochuje się w swojej uczennicy Darci Borges i zaprzyjaźnia z dwoma uczniami outsiderami. Wystawiają razem performance, dający wyraz niechęci do homogenizacji kultury, palą haszysz, czytają dobre książki, słuchają starego rocka i alternatywnej muzyki i dają odpór zrusyfikowanym hopnikom – czcicielom muzyki pop i dresów. Jurka łączy z Darcią nie tylko niewinne uczucie, lecz również „świadome śnienia”, które przenoszą bohaterów w inny wymiar, rządzony przez Wielkich Pradawnych. Wygnani na odległe planety bogowie zamierzają wtargnąć w rzeczywistość bohaterów, gdzie chcą stoczyć decydującą bitwę z siłami dobra. Fantastyczna warstwa powieści jest inspirowana twórczością Howarda Phillipsa Lovecrafta i Carlosa Castanedy. Wielkimi zaletami powieści, poza wartką akcją, są bogactwo stylistyczne, absurdalne poczucie humoru i nieujarzmiona wyobraźnia autora, który błyskotliwie balansuje pomiędzy liryzmem, groteską a grozą. Deresz to głos młodego pokolenia odrodzonej Ukrainy. Pokolenia, które pod pomarańczowym sztandarem opowiedziało się za wolnością i prawdą. A przy tym piekielnie błyskotliwe pióro.

 

Język Polski!


Pobierz Kult Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kult (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Kult eBook za darmo:

  Mirror-2

  Kult.pdf (PLN-0.00)

  Kult.epub (PLN-0.00)

  Kult.doc (PLN-0.00)

  Kult.txt (PLN-0.00)

  Kult.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Kult.PDF – (PLN 0.00);

  Kult.MOBI – (PLN 0.00);

  Kult.EPUB – (PLN 0.00);

  Kult.DOC – (PLN 0.00);

  Kult.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Kult ebook, Książkę Kult FB2, Download Kult PDF , Download Kult MOBI, Online Kult książkę, Za darmo Pobierz Kult IPhone, Online Książkę Kult PDF, Za darmo Kult DJVU, Za darmo pobierz Kult TXT, Pobierz Kult RTF, Online Kult FB2 , e-książkę Kult pobierz TXT, Za darmo Kult pobierz książkę, Książkę Kult pobierz MOBI, Pobierz Kult IPad, Czytaj Kult MOBI, Czytaj Kult DOCX, Za darmo Kult AWZ, Download książkę Kult iPad , Za darmo Kult DJVU, Download Kult książkę za darmo, Za darmo książkę Kult DVD, Czytaj Kult TXT, eBook Kult pobierz DJVU, Kult pobierz książkę za darmo, Kult pobierz książkę pdf za darmo, Kult pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Kult pdf za darmo.

  Leave a Reply