Pobierz Książkę Łowca za darmo pdf, ePub, kindle

Łowca Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Łowca


Balengera ponownie gubi zainteresowanie historią. Zaproszony wraz z przyjaciółką Amandą na wykład poświęcony kapsułom czasu, zostaje podstępnie uśpiony i przewieziony w pobliże spalonego hotelu Paragon. Po jasnowłosej Amandzie ginie wszelki ślad. Frank odkrywa, że wykładowca był w rzeczywistości podstawionym aktorem, a klub historyczny, do którego go zaproszono, w ogóle nie istnieje. Wkrótce…

Balengera ponownie gubi zainteresowanie historią. Zaproszony wraz z przyjaciółką Amandą na wykład poświęcony kapsułom czasu, zostaje podstępnie uśpiony i przewieziony w pobliże spalonego hotelu Paragon. Po jasnowłosej Amandzie ginie wszelki ślad. Frank odkrywa, że wykładowca był w rzeczywistości podstawionym aktorem, a klub historyczny, do którego go zaproszono, w ogóle nie istnieje. Wkrótce dowie się, że Amanda stała się zakładniczką w grze wymyślonej przez genialnego psychopatę. Jej uczestnicy mają zaledwie 48 godzin na odnalezienie ukrytego przed dziesiątkami lat skarbu – legendarnego Sarkofagu Ziemskich Namiętności. W “Łowcy” nikt nie uczestniczy dobrowolnie, a najdrobniejszy błąd kosztuje życie…

[Albatros, 2007]

 

Język Polski!


Pobierz Łowca Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Łowca (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Łowca eBook za darmo:

  Mirror-2

  Łowca.pdf (PLN-0.00)

  Łowca.epub (PLN-0.00)

  Łowca.doc (PLN-0.00)

  Łowca.txt (PLN-0.00)

  Łowca.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Łowca.PDF – (PLN 0.00);

  Łowca.MOBI – (PLN 0.00);

  Łowca.EPUB – (PLN 0.00);

  Łowca.DOC – (PLN 0.00);

  Łowca.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Łowca ebook, Książkę Łowca FB2, Download Łowca PDF , Download Łowca MOBI, Online Łowca książkę, Za darmo Pobierz Łowca IPhone, Online Książkę Łowca PDF, Za darmo Łowca DJVU, Za darmo pobierz Łowca TXT, Pobierz Łowca RTF, Online Łowca FB2 , e-książkę Łowca pobierz TXT, Za darmo Łowca pobierz książkę, Książkę Łowca pobierz MOBI, Pobierz Łowca IPad, Czytaj Łowca MOBI, Czytaj Łowca DOCX, Za darmo Łowca AWZ, Download książkę Łowca iPad , Za darmo Łowca DJVU, Download Łowca książkę za darmo, Za darmo książkę Łowca DVD, Czytaj Łowca TXT, eBook Łowca pobierz DJVU, Łowca pobierz książkę za darmo, Łowca pobierz książkę pdf za darmo, Łowca pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Łowca pdf za darmo.

  Leave a Reply