Pobierz Książkę Małe eksperymenty ze szczęściem za darmo pdf, ePub, kindle

Małe eksperymenty ze szczęściem Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Małe eksperymenty ze szczęściem


PRAWA DO PUBLIKACJI KSIĄŻKI KUPILI WYDAWCY Z 25 KRAJÓW.

KSIĄŻKA PRZEZ 30 TYGODNI UTRZYMYWAŁA SIĘ NA HOLENDERSKICH LISTACH BESTSELLERÓW KSIĄŻKOWYCH.

HOLENDERSKA TELEWIZJA KUPIŁA PRAWO DO SERIALOWEJ ADAPTACJI KSIĄŻKI – NA JEJ PODSTAWIE MA POWSTAĆ SITCOM W STYLU BRYTYJSKIEGO „THE OFFICE”.

Hendrik Groen być może jest stary, ale z pewnością jeszcze nie martwy. Choć ciało odmawia mu…

PRAWA DO PUBLIKACJI KSIĄŻKI KUPILI WYDAWCY Z 25 KRAJÓW.

KSIĄŻKA PRZEZ 30 TYGODNI UTRZYMYWAŁA SIĘ NA HOLENDERSKICH LISTACH BESTSELLERÓW KSIĄŻKOWYCH.

HOLENDERSKA TELEWIZJA KUPIŁA PRAWO DO SERIALOWEJ ADAPTACJI KSIĄŻKI – NA JEJ PODSTAWIE MA POWSTAĆ SITCOM W STYLU BRYTYJSKIEGO „THE OFFICE”.

Hendrik Groen być może jest stary, ale z pewnością jeszcze nie martwy. Choć ciało odmawia mu posłuszeństwa, jeszcze się nie poddał. To prawda, że jego codzienne spacery są coraz krótsze, ponieważ nogi odmawiają mu posłuszeństwa, to prawda, że musi regularnie odwiedzać swojego lekarza rodzinnego. Z technicznego punku widzenia jest zgrzybiałym dziadkiem, nie zamierza jednak siedzieć bezczynnie, czekając na śmierć. Ale czy to jest powód, żeby życie musiało się od razu składać tylko z popijania kawy przy doniczkach z geranium i czekania na koniec?
W krótkich, szczerych i bezpretensjonalnych wpisach do dziennika, śledzimy pełen wzlotów i upadków rok z życia Hendrika Groena, przebywającego w domu spokojnej starości w północnej części Amsterdamu. Hendrik powołuje do życia anarchistyczny KLUB JESZCZE ŻYWYCH STARUSZKÓW, a gdy na horyzoncie pojawia się Eefje, idealna druga połówka, pastuje buty, szczotkuje zęby, przygładza resztki czupryny i rusza do boju, nie bacząc na śmieszne i straszne konsekwencje. Dni szybko mijają i z każdym kolejnym nabieramy pewności, że nie będzie łatwo rozstać się z tym pełnym uroku staruszkiem.

HENDRIK GROEN ROZPOCZĄŁ PISANIE DZIENNIKA NA INTERNETOWEJ STRONIE „TORPEDO MAGAZINE”, POTEM PRZYSZŁA PROPOZYCJA Z WYDAWNICTWA MEULENHOFF, ABY ZROBIĆ Z TEGO KSIĄŻKĘ. O SWOJEJ POWIEŚCI AUTOR MÓWI TAK:
“Ani jedno zdanie nie jest kłamstwem,
chociaż nie każde słowo jest prawdziwe”.

 

Język Polski!


Pobierz Małe eksperymenty ze szczęściem Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Małe eksperymenty ze szczęściem (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Małe eksperymenty ze szczęściem eBook za darmo:

  Mirror-2

  Małe eksperymenty ze szczęściem.pdf (PLN-0.00)

  Małe eksperymenty ze szczęściem.epub (PLN-0.00)

  Małe eksperymenty ze szczęściem.doc (PLN-0.00)

  Małe eksperymenty ze szczęściem.txt (PLN-0.00)

  Małe eksperymenty ze szczęściem.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Małe eksperymenty ze szczęściem.PDF – (PLN 0.00);

  Małe eksperymenty ze szczęściem.MOBI – (PLN 0.00);

  Małe eksperymenty ze szczęściem.EPUB – (PLN 0.00);

  Małe eksperymenty ze szczęściem.DOC – (PLN 0.00);

  Małe eksperymenty ze szczęściem.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Małe eksperymenty ze szczęściem ebook, Książkę Małe eksperymenty ze szczęściem FB2, Download Małe eksperymenty ze szczęściem PDF , Download Małe eksperymenty ze szczęściem MOBI, Online Małe eksperymenty ze szczęściem książkę, Za darmo Pobierz Małe eksperymenty ze szczęściem IPhone, Online Książkę Małe eksperymenty ze szczęściem PDF, Za darmo Małe eksperymenty ze szczęściem DJVU, Za darmo pobierz Małe eksperymenty ze szczęściem TXT, Pobierz Małe eksperymenty ze szczęściem RTF, Online Małe eksperymenty ze szczęściem FB2 , e-książkę Małe eksperymenty ze szczęściem pobierz TXT, Za darmo Małe eksperymenty ze szczęściem pobierz książkę, Książkę Małe eksperymenty ze szczęściem pobierz MOBI, Pobierz Małe eksperymenty ze szczęściem IPad, Czytaj Małe eksperymenty ze szczęściem MOBI, Czytaj Małe eksperymenty ze szczęściem DOCX, Za darmo Małe eksperymenty ze szczęściem AWZ, Download książkę Małe eksperymenty ze szczęściem iPad , Za darmo Małe eksperymenty ze szczęściem DJVU, Download Małe eksperymenty ze szczęściem książkę za darmo, Za darmo książkę Małe eksperymenty ze szczęściem DVD, Czytaj Małe eksperymenty ze szczęściem TXT, eBook Małe eksperymenty ze szczęściem pobierz DJVU, Małe eksperymenty ze szczęściem pobierz książkę za darmo, Małe eksperymenty ze szczęściem pobierz książkę pdf za darmo, Małe eksperymenty ze szczęściem pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Małe eksperymenty ze szczęściem pdf za darmo.

  Leave a Reply