Pobierz Książkę Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych za darmo pdf, ePub, kindle

Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych


Książka pozwala opanować techniki modelowania i analizy danych, umożliwiające przekształcanie danych w końcowe wnioski. Od ponad 10 lat Wayne Winston uczy klientów korporacyjnych i studentów MBA najbardziej efektywnych sposobów wykorzystywania programu Excel do pomocy w rozwiązywaniu problemów biznesowych i podejmowaniu lepszych decyzji. Teraz ten zdobywca wielu nagród akademickich dzieli się…

Książka pozwala opanować techniki modelowania i analizy danych, umożliwiające przekształcanie danych w końcowe wnioski. Od ponad 10 lat Wayne Winston uczy klientów korporacyjnych i studentów MBA najbardziej efektywnych sposobów wykorzystywania programu Excel do pomocy w rozwiązywaniu problemów biznesowych i podejmowaniu lepszych decyzji. Teraz ten zdobywca wielu nagród akademickich dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem na stronach praktycznego, opartego na przykładach wziętych z życia podręcznika – w pełni uaktualnionego do wersji programu Excel 2010!
Doskonalenie umiejętności wykorzystywania programu Excel do rozwiązywania autentycznych problemów!
• Modelowanie ryzyka inwestycji i zwrotu
• Analizowanie wydajności działu sprzedaży
• Tworzenie najlepszych, najgorszych i najbardziej prawdopodobnych scenariuszy
• Porównywanie opcji leasingu i zakupu oraz obliczanie warunków kredytu
• Badanie wpływu ceny, reklamy i czynnika sezonowości na wielkość sprzedaży
• Precyzyjne zarządzanie zapasami
• Ustalanie wartości przywiązania klienta
• Obliczanie progu rentowności i zwrotu z inwestycji
• Planowanie zapewniające maksymalną wydajność
• Wyrażanie w liczbach przewagi z tytułu „gry u siebie”
• Przewidywanie rozwoju firmy, wyniku wyborów i tak dalej!
• Plus­ krótkie omówienie dodatku PowerPivot do programu Excel
O Autorze
Wayne L. Winston, profesor technik operacyjnych i decyzyjnych w Kelley School of Business na Uniwersytecie stanu Indiana, otrzymał ponad 25 nagród nauczycielskich MBA. Poprowadził też kursy technik modelowania z użyciem programu Excel dla tysięcy analityków pracujących dla firm z listy Fortune 500. Był też konsultantem wielu innych organizacji, w tym także zawodowej drużyny koszykówki. Jest autorem 15 książek o programie Excel i nauce zarządzania, w tym także pozycji zatytułowanej Mathletics, poświęconej matematyce i sportowi.
Specjalna strona sieci Web dotycząca tej książki zawiera:
• Setki zadań opartych na scenariuszach wziętych z życia
• Pliki z wszystkimi przykładami omawianymi w książce – plus szablony do indywidualnego wykorzystania
Szczegółowe informacje o książce i wymagania systemowe są podane we Wstępie do ksiązki.
Dla analityków biznesowych oraz średnio i bardzo zaawansowanych użytkowników programu Excel

 

Język Polski!


Pobierz Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych eBook za darmo:

  Mirror-2

  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.pdf (PLN-0.00)

  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.epub (PLN-0.00)

  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.doc (PLN-0.00)

  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.txt (PLN-0.00)

  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.PDF – (PLN 0.00);

  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.MOBI – (PLN 0.00);

  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.EPUB – (PLN 0.00);

  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.DOC – (PLN 0.00);

  Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych ebook, Książkę Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych FB2, Download Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych PDF , Download Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych MOBI, Online Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych książkę, Za darmo Pobierz Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych IPhone, Online Książkę Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych PDF, Za darmo Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych DJVU, Za darmo pobierz Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych TXT, Pobierz Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych RTF, Online Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych FB2 , e-książkę Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych pobierz TXT, Za darmo Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych pobierz książkę, Książkę Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych pobierz MOBI, Pobierz Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych IPad, Czytaj Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych MOBI, Czytaj Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych DOCX, Za darmo Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych AWZ, Download książkę Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych iPad , Za darmo Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych DJVU, Download Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych książkę za darmo, Za darmo książkę Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych DVD, Czytaj Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych TXT, eBook Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych pobierz DJVU, Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych pobierz książkę za darmo, Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych pobierz książkę pdf za darmo, Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Microsoft® Excel® 2010. Analiza i modelowanie danych biznesowych pdf za darmo.

  Leave a Reply