Pobierz Książkę Mikrotyki za darmo pdf, ePub, kindle

Mikrotyki Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Mikrotyki


W pewnym mieście po prawej stronie rzeki wciąż stoi bar Stokrotka, w którym profesor Kruk opowiada, jak nokautować tomem Iwaszkiewicza. Anka, uczennica szkoły fryzjerskiej, wciąż żartuje, starając się nie myśleć o swej twarzy. Nieopodal niedbale oparty o huśtawkę stoi wielki jak hala Marian, co bije swoje kobiety, ma nóż i kij bejsbolowy w bagażniku i wszyscy wiedzą, że lepiej go omijać. W…

W pewnym mieście po prawej stronie rzeki wciąż stoi bar Stokrotka, w którym profesor Kruk opowiada, jak nokautować tomem Iwaszkiewicza. Anka, uczennica szkoły fryzjerskiej, wciąż żartuje, starając się nie myśleć o swej twarzy. Nieopodal niedbale oparty o huśtawkę stoi wielki jak hala Marian, co bije swoje kobiety, ma nóż i kij bejsbolowy w bagażniku i wszyscy wiedzą, że lepiej go omijać. W tym mieście wciąż grają Modern Talking, Limahl, Shakin Stevens, Lionel Richie i cała reszta, a chłopaki ćmią sobieki.

Opowiadania Pawła Sołtysa “Mikrotyki” są raczej krótsze niż dłuższe, w większości realistyczne, sensacji w nich niewiele, trupów kilka, scen erotycznych nie ma prawie wcale. Są jak piosenki z naszej młodości – nie można ich zapomnieć.

 

Język Polski!


Pobierz Mikrotyki Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mikrotyki (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788380495869
  liczba stron
  144
  język
  polski
  dodał
  Emilian


  Pobierz Mikrotyki eBook za darmo:

  Mirror-2

  Mikrotyki.pdf (PLN-0.00)

  Mikrotyki.epub (PLN-0.00)

  Mikrotyki.doc (PLN-0.00)

  Mikrotyki.txt (PLN-0.00)

  Mikrotyki.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Mikrotyki.PDF – (PLN 0.00);

  Mikrotyki.MOBI – (PLN 0.00);

  Mikrotyki.EPUB – (PLN 0.00);

  Mikrotyki.DOC – (PLN 0.00);

  Mikrotyki.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Mikrotyki ebook, Książkę Mikrotyki FB2, Download Mikrotyki PDF , Download Mikrotyki MOBI, Online Mikrotyki książkę, Za darmo Pobierz Mikrotyki IPhone, Online Książkę Mikrotyki PDF, Za darmo Mikrotyki DJVU, Za darmo pobierz Mikrotyki TXT, Pobierz Mikrotyki RTF, Online Mikrotyki FB2 , e-książkę Mikrotyki pobierz TXT, Za darmo Mikrotyki pobierz książkę, Książkę Mikrotyki pobierz MOBI, Pobierz Mikrotyki IPad, Czytaj Mikrotyki MOBI, Czytaj Mikrotyki DOCX, Za darmo Mikrotyki AWZ, Download książkę Mikrotyki iPad , Za darmo Mikrotyki DJVU, Download Mikrotyki książkę za darmo, Za darmo książkę Mikrotyki DVD, Czytaj Mikrotyki TXT, eBook Mikrotyki pobierz DJVU, Mikrotyki pobierz książkę za darmo, Mikrotyki pobierz książkę pdf za darmo, Mikrotyki pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Mikrotyki pdf za darmo.

  Leave a Reply