Pobierz Książkę Milion posagu za darmo pdf, ePub, kindle

Milion posagu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Milion posagu


Smutno i biednie płynie życie w małym, skromnym dworku szlacheckim w Górowie. Mieszka tam pan krajczy z dwiema krewniaczkami: Marią, młodą i piękną sierotą, oraz starą panną Scholastyką. Okoliczna szlachta z pogardą odnosi się do ubogich sąsiadów, szydząc z ich ubóstwa i wykluczając Marię z życia towarzyskiego. Pewnego dnia wszystko się zmienia: obie kobiety otrzymują milionowy spadek po…

Smutno i biednie płynie życie w małym, skromnym dworku szlacheckim w Górowie. Mieszka tam pan krajczy z dwiema krewniaczkami: Marią, młodą i piękną sierotą, oraz starą panną Scholastyką. Okoliczna szlachta z pogardą odnosi się do ubogich sąsiadów, szydząc z ich ubóstwa i wykluczając Marię z życia towarzyskiego. Pewnego dnia wszystko się zmienia: obie kobiety otrzymują milionowy spadek po zmarłej krewnej! Maria ma teraz ogromny posag i staje się najlepszą partią w okolicy. Do drzwi dworku w Górowie puka cały sznur chciwych, pozbawionych skrupułów konkurentów, których zadłużone majątki może uratować bogaty ożenek. Jednak Maria całą siłą pierwszej miłości kocha Seweryna, wartościowego i ubogiego młodzieńca, który na wieść o niespodziewanym spadku usuwa się, aby nie posądzono go o zakusy na majątek sieroty. Czy owa pierwsza miłość wytrzyma próbę czasu, gdy zewsząd otaczają Marylę salonowi młodzieńcy, wiedzący jak zawrócić w głowie naiwnej dziewczynie…

 

Język Polski!


Pobierz Milion posagu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Milion posagu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  8370017746
  liczba stron
  212
  słowa kluczowe
  posag, spadek, szlachta
  kategoria
  klasyka
  język
  polski
  dodała
  becia


  Pobierz Milion posagu eBook za darmo:

  Mirror-2

  Milion posagu.pdf (PLN-0.00)

  Milion posagu.epub (PLN-0.00)

  Milion posagu.doc (PLN-0.00)

  Milion posagu.txt (PLN-0.00)

  Milion posagu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Milion posagu.PDF – (PLN 0.00);

  Milion posagu.MOBI – (PLN 0.00);

  Milion posagu.EPUB – (PLN 0.00);

  Milion posagu.DOC – (PLN 0.00);

  Milion posagu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Milion posagu ebook, Książkę Milion posagu FB2, Download Milion posagu PDF , Download Milion posagu MOBI, Online Milion posagu książkę, Za darmo Pobierz Milion posagu IPhone, Online Książkę Milion posagu PDF, Za darmo Milion posagu DJVU, Za darmo pobierz Milion posagu TXT, Pobierz Milion posagu RTF, Online Milion posagu FB2 , e-książkę Milion posagu pobierz TXT, Za darmo Milion posagu pobierz książkę, Książkę Milion posagu pobierz MOBI, Pobierz Milion posagu IPad, Czytaj Milion posagu MOBI, Czytaj Milion posagu DOCX, Za darmo Milion posagu AWZ, Download książkę Milion posagu iPad , Za darmo Milion posagu DJVU, Download Milion posagu książkę za darmo, Za darmo książkę Milion posagu DVD, Czytaj Milion posagu TXT, eBook Milion posagu pobierz DJVU, Milion posagu pobierz książkę za darmo, Milion posagu pobierz książkę pdf za darmo, Milion posagu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Milion posagu pdf za darmo.

  Leave a Reply