Pobierz Książkę Mind Control Sąd Apokalipsy za darmo pdf, ePub, kindle

Mind Control Sąd Apokalipsy Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Mind Control Sąd Apokalipsy

E-book„Mind Control Sąd Apokalipsy” Sławomira Mirosławskiego to pamiętnik nasycony sekretami życia duchowego i z pogranicza materii. Jest to także zbiór trudnych doświadczeń podczas kontroli umysłu. Apokalipsa dotykająca autora – mgr teologii dała się we znaki, które poddaje osądowi.

Zdawać się może, że wszyscy postrzegamy świat tak samo. Czarne jest czarne, a białe jest białe. Jednak ta pozycja…

„Mind Control Sąd Apokalipsy” Sławomira Mirosławskiego to pamiętnik nasycony sekretami życia duchowego i z pogranicza materii. Jest to także zbiór trudnych doświadczeń podczas kontroli umysłu. Apokalipsa dotykająca autora – mgr teologii dała się we znaki, które poddaje osądowi.

Zdawać się może, że wszyscy postrzegamy świat tak samo. Czarne jest czarne, a białe jest białe. Jednak ta pozycja troszkę odmieni patrzenie na ten świat. Możemy dowiedzieć się rzeczy, o których nigdy wcześniej nie mieliśmy pojęcia, jednak czy to zrozumiemy już zależy od nas. Jest to książka, która opowiada to, co czuła osoba, chora na zaburzenia psychiczne, która postrzega świat zupełnie inaczej. Chwilami może wydawać sie, że nie ma ona sensu, jednak należy pamiętać, że jest to pamiętnik. Dlatego właśnie informacje i ciekawostki podawane są wprost, nie należy szukać głębszego ich sensu. Trzeba mieć tylko otwarty umysł.
W pamiętniku zawartych jest wiele domysłów. Autor analizuje dostępne mu źródła i doszukuje się przyczyn nawet w rozbijaniu atomów. Rozumowo stara się dojść do jakiegoś jednego konkretnego przekonania. Jest to amatorskie dochodzenie do prawdy na temat kontroli umysłu. Z pewnością jednak autor doszedł do wniosku, że słowa „kontrola umysłu” można zamienić na słowo „atrakcyjność”. Książka jest też świadectwem wiary i próbą dojścia do atrakcyjności.

 

Język Polski!


Pobierz Mind Control Sąd Apokalipsy Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mind Control Sąd Apokalipsy (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788379005116
  liczba stron
  119
  język
  polski
  dodała
  Aneta


  Pobierz Mind Control Sąd Apokalipsy eBook za darmo:

  Mirror-2

  Mind Control Sąd Apokalipsy.pdf (PLN-0.00)

  Mind Control Sąd Apokalipsy.epub (PLN-0.00)

  Mind Control Sąd Apokalipsy.doc (PLN-0.00)

  Mind Control Sąd Apokalipsy.txt (PLN-0.00)

  Mind Control Sąd Apokalipsy.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Mind Control Sąd Apokalipsy.PDF – (PLN 0.00);

  Mind Control Sąd Apokalipsy.MOBI – (PLN 0.00);

  Mind Control Sąd Apokalipsy.EPUB – (PLN 0.00);

  Mind Control Sąd Apokalipsy.DOC – (PLN 0.00);

  Mind Control Sąd Apokalipsy.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Mind Control Sąd Apokalipsy ebook, Książkę Mind Control Sąd Apokalipsy FB2, Download Mind Control Sąd Apokalipsy PDF , Download Mind Control Sąd Apokalipsy MOBI, Online Mind Control Sąd Apokalipsy książkę, Za darmo Pobierz Mind Control Sąd Apokalipsy IPhone, Online Książkę Mind Control Sąd Apokalipsy PDF, Za darmo Mind Control Sąd Apokalipsy DJVU, Za darmo pobierz Mind Control Sąd Apokalipsy TXT, Pobierz Mind Control Sąd Apokalipsy RTF, Online Mind Control Sąd Apokalipsy FB2 , e-książkę Mind Control Sąd Apokalipsy pobierz TXT, Za darmo Mind Control Sąd Apokalipsy pobierz książkę, Książkę Mind Control Sąd Apokalipsy pobierz MOBI, Pobierz Mind Control Sąd Apokalipsy IPad, Czytaj Mind Control Sąd Apokalipsy MOBI, Czytaj Mind Control Sąd Apokalipsy DOCX, Za darmo Mind Control Sąd Apokalipsy AWZ, Download książkę Mind Control Sąd Apokalipsy iPad , Za darmo Mind Control Sąd Apokalipsy DJVU, Download Mind Control Sąd Apokalipsy książkę za darmo, Za darmo książkę Mind Control Sąd Apokalipsy DVD, Czytaj Mind Control Sąd Apokalipsy TXT, eBook Mind Control Sąd Apokalipsy pobierz DJVU, Mind Control Sąd Apokalipsy pobierz książkę za darmo, Mind Control Sąd Apokalipsy pobierz książkę pdf za darmo, Mind Control Sąd Apokalipsy pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Mind Control Sąd Apokalipsy pdf za darmo.

  Leave a Reply