Pobierz Książkę Można żyć nie jedząc za darmo pdf, ePub, kindle

Można żyć nie jedząc Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Można żyć nie jedząc


Moja transformacja opisana w tej książce nie jest przepisem na przejście w odżywianie światłem. Jest tylko podzieleniem się moim doświadczeniem. Aby uzyskać zdolność do życia, bez fizycznego odżywiania trzeba przejść wysoce skomplikowaną inicjację duchową.

Wstaję z łóżka i mam wrażenie, że zmieniło mi się ciało, jest inne, dotykam je i stwierdzam ze zdumieniem, że nie ma na mnie ani odrobiny…

Moja transformacja opisana w tej książce nie jest przepisem na przejście w odżywianie światłem. Jest tylko podzieleniem się moim doświadczeniem. Aby uzyskać zdolność do życia, bez fizycznego odżywiania trzeba przejść wysoce skomplikowaną inicjację duchową.

Wstaję z łóżka i mam wrażenie, że zmieniło mi się ciało, jest inne, dotykam je i stwierdzam ze zdumieniem, że nie ma na mnie ani odrobiny sadła, cały tłuszcz zniknął. Dotykam powoli to, co jest teraz moim ciałem i nie mogę wyjść ze zdumienia, nie umiem tego pojąć … Jak to się stało? Przecież jak zasypiałam byłam gruba, a teraz wystają mi kości wstaję i idę do łazienki.
Idąc do łazienki staję na wagę, i nie mogę uwierzyć, miałam 67 kg – a mam 53,5…. Zniknęło mi 13,5kg…… Stóję i patrzę w ogromne lustro na ścianie, widzę w nim szczupłą piękną kobietę, oglądam się za siebie, czy to moje ciało czy może ktoś stoi za mną – czyje to odbicie w lustrze?
Mam swoją świadomość, ale “nowe ciało”. Jestem tak zszokowana tym, co się wydarzyło i nic z tego nie pojmuję. Wracam do pokoju i siadam przed lustrem zadziwiona patrzę na kogoś, na “moje-czyjeś” odbicie w lustrze. Patrzą na mnie moje oczy, w których widać wszechświat, przepiękne mądre, bezgranicznie spokojne.
Twarz młoda i piękna, promieniująca miłością, jak słońce na niebie, nigdy nie widziałam swojej tak pięknej twarzy, młodszej o 20 lat. Siedzę przed lustrem i patrzę na kogoś, kto “się narodził”. Nie wiem, kto to patrzy “nowa dusza” ? Wyższa Jaźń? Jest tak wyjątkowe doznanie, że nawet nie staram się go interpretować. Patrzę w te oczy i mam uczucie, iż świecą jak boskie diamenty… Moje małe ja doznało zjednoczenia z Wyższą Jaźnią. Moje wszechogarniające istnienie jest tak niebiańsko boskie i nie do pojęcia.
Narodziło się nam “ciało Chrystusa” na ziemi.

 

Język Polski!


Pobierz Można żyć nie jedząc Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Można żyć nie jedząc (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  839169920X
  liczba stron
  145
  język
  polski


  Pobierz Można żyć nie jedząc eBook za darmo:

  Mirror-2

  Można żyć nie jedząc.pdf (PLN-0.00)

  Można żyć nie jedząc.epub (PLN-0.00)

  Można żyć nie jedząc.doc (PLN-0.00)

  Można żyć nie jedząc.txt (PLN-0.00)

  Można żyć nie jedząc.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Można żyć nie jedząc.PDF – (PLN 0.00);

  Można żyć nie jedząc.MOBI – (PLN 0.00);

  Można żyć nie jedząc.EPUB – (PLN 0.00);

  Można żyć nie jedząc.DOC – (PLN 0.00);

  Można żyć nie jedząc.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Można żyć nie jedząc ebook, Książkę Można żyć nie jedząc FB2, Download Można żyć nie jedząc PDF , Download Można żyć nie jedząc MOBI, Online Można żyć nie jedząc książkę, Za darmo Pobierz Można żyć nie jedząc IPhone, Online Książkę Można żyć nie jedząc PDF, Za darmo Można żyć nie jedząc DJVU, Za darmo pobierz Można żyć nie jedząc TXT, Pobierz Można żyć nie jedząc RTF, Online Można żyć nie jedząc FB2 , e-książkę Można żyć nie jedząc pobierz TXT, Za darmo Można żyć nie jedząc pobierz książkę, Książkę Można żyć nie jedząc pobierz MOBI, Pobierz Można żyć nie jedząc IPad, Czytaj Można żyć nie jedząc MOBI, Czytaj Można żyć nie jedząc DOCX, Za darmo Można żyć nie jedząc AWZ, Download książkę Można żyć nie jedząc iPad , Za darmo Można żyć nie jedząc DJVU, Download Można żyć nie jedząc książkę za darmo, Za darmo książkę Można żyć nie jedząc DVD, Czytaj Można żyć nie jedząc TXT, eBook Można żyć nie jedząc pobierz DJVU, Można żyć nie jedząc pobierz książkę za darmo, Można żyć nie jedząc pobierz książkę pdf za darmo, Można żyć nie jedząc pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Można żyć nie jedząc pdf za darmo.

  Leave a Reply