Pobierz Książkę O prawdzie za darmo pdf, ePub, kindle

O prawdzie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki O prawdzie


W epoce szerzącego się relatywizmu i manipulacji profesor Harry G. Frankfurt dowodzi dlaczego prawda jest tak istotna dla życia jednostek i społeczeństw. W swym błyskotliwym eseju przekonuje czytelników, że prawdzie należy się szacunek. Zwraca uwagę nie tylko na jej praktyczne, użytkowe znaczenie. Przypomina, że nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy, gdyby nie nieustanna konfrontacja z faktami i…

W epoce szerzącego się relatywizmu i manipulacji profesor Harry G. Frankfurt dowodzi dlaczego prawda jest tak istotna dla życia jednostek i społeczeństw. W swym błyskotliwym eseju przekonuje czytelników, że prawdzie należy się szacunek. Zwraca uwagę nie tylko na jej praktyczne, użytkowe znaczenie. Przypomina, że nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy, gdyby nie nieustanna konfrontacja z faktami i prawdami, na które nasza wola nie ma wpływu. Ta niewielka książeczka jest wielką pochwałą zdrowego rozsądku. Esej O prawdzie przez dłuższy czas sprzedawał się najlepiej wśród książek o tematyce filozoficznej. Został przetłumaczony na między innymi na język francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, chiński, hiszpański, portugalski, grecki.Harry G. Frankfurt jest emerytowanym profesorem filozofii na Uniwersytecie Princeton. Napisał między innymi On Bullshit; The Reasons of Love; Necessity; Volition and Love. Mieszka w Princeton w stanie New Jersey.

 

Język Polski!


Pobierz O prawdzie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:O prawdzie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz O prawdzie eBook za darmo:

  Mirror-2

  O prawdzie.pdf (PLN-0.00)

  O prawdzie.epub (PLN-0.00)

  O prawdzie.doc (PLN-0.00)

  O prawdzie.txt (PLN-0.00)

  O prawdzie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  O prawdzie.PDF – (PLN 0.00);

  O prawdzie.MOBI – (PLN 0.00);

  O prawdzie.EPUB – (PLN 0.00);

  O prawdzie.DOC – (PLN 0.00);

  O prawdzie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online O prawdzie ebook, Książkę O prawdzie FB2, Download O prawdzie PDF , Download O prawdzie MOBI, Online O prawdzie książkę, Za darmo Pobierz O prawdzie IPhone, Online Książkę O prawdzie PDF, Za darmo O prawdzie DJVU, Za darmo pobierz O prawdzie TXT, Pobierz O prawdzie RTF, Online O prawdzie FB2 , e-książkę O prawdzie pobierz TXT, Za darmo O prawdzie pobierz książkę, Książkę O prawdzie pobierz MOBI, Pobierz O prawdzie IPad, Czytaj O prawdzie MOBI, Czytaj O prawdzie DOCX, Za darmo O prawdzie AWZ, Download książkę O prawdzie iPad , Za darmo O prawdzie DJVU, Download O prawdzie książkę za darmo, Za darmo książkę O prawdzie DVD, Czytaj O prawdzie TXT, eBook O prawdzie pobierz DJVU, O prawdzie pobierz książkę za darmo, O prawdzie pobierz książkę pdf za darmo, O prawdzie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę O prawdzie pdf za darmo.

  Leave a Reply