Pobierz Książkę Obosieczny miecz za darmo pdf, ePub, kindle

Obosieczny miecz Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Obosieczny miecz


„Obosieczny miecz” to rozbudowana i wielopoziomowa powieść z gatunku high fantasy, wypełniona magią, humorem i niemałą dawką przemocy. Claudia, Alex i Demon (niegdyś znany jako Diabeł) to pozornie „zwykli” ludzie, od ponad wieku żyjący sobie spokojnie na Ziemi, w Nowym Jorku. Pewnego dnia dociera do nich wiadomość, że krainie, z której pochodzą, grozi niebezpieczeństwo. Nie bacząc na to, że są…

„Obosieczny miecz” to rozbudowana i wielopoziomowa powieść z gatunku high fantasy, wypełniona magią, humorem i niemałą dawką przemocy. Claudia, Alex i Demon (niegdyś znany jako Diabeł) to pozornie „zwykli” ludzie, od ponad wieku żyjący sobie spokojnie na Ziemi, w Nowym Jorku. Pewnego dnia dociera do nich wiadomość, że krainie, z której pochodzą, grozi niebezpieczeństwo. Nie bacząc na to, że są wygnańcami i że powrót do ojczyzny karany jest natychmiastową śmiercią, ruszają w niebezpieczną wyprawę, w której towarzyszą im mogące przybrać ludzką postać Chowańce: kotka Szehina, orzeł Krik i pies Darius.

Jak skończy się ta pełna przygód i usłana trupami pokiereszowanych wrogów wędrówka po Azgardzie? Kto założy na siebie czarną koszulę z nadrukiem kota w hipisowskich okularach i napisem: „Bądź szczęśliwy”. Czy Azgard zostanie wyzwolony od Businów?

Klaudia Kot – ma szesnaście lat, z czego jedną czwartą przeżyła w świecie Azgardu. Początkowo budowała jego elementy nocami, odsypiając w szkole nieprzespane godziny. Teraz, już za dnia, kończy drugą część Miecza, a kiedy nie może zasnąć w nocy, otwiera Władcę pierścieni i… już po chwili smacznie chrapie. Żaden z niej orzeł i sokół z języka polskiego i nie przepada za chemią (i to bynajmniej nie z powodu chemii), ale za to jest zabójczą fanką historii i ostrej muzyki.

 

Język Polski!


Pobierz Obosieczny miecz Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Obosieczny miecz (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788380117617
  liczba stron
  370
  słowa kluczowe
  Książka, Obosieczny miecz, Asgard
  język
  polski
  dodała
  Caroline5555


  Pobierz Obosieczny miecz eBook za darmo:

  Mirror-2

  Obosieczny miecz.pdf (PLN-0.00)

  Obosieczny miecz.epub (PLN-0.00)

  Obosieczny miecz.doc (PLN-0.00)

  Obosieczny miecz.txt (PLN-0.00)

  Obosieczny miecz.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Obosieczny miecz.PDF – (PLN 0.00);

  Obosieczny miecz.MOBI – (PLN 0.00);

  Obosieczny miecz.EPUB – (PLN 0.00);

  Obosieczny miecz.DOC – (PLN 0.00);

  Obosieczny miecz.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Obosieczny miecz ebook, Książkę Obosieczny miecz FB2, Download Obosieczny miecz PDF , Download Obosieczny miecz MOBI, Online Obosieczny miecz książkę, Za darmo Pobierz Obosieczny miecz IPhone, Online Książkę Obosieczny miecz PDF, Za darmo Obosieczny miecz DJVU, Za darmo pobierz Obosieczny miecz TXT, Pobierz Obosieczny miecz RTF, Online Obosieczny miecz FB2 , e-książkę Obosieczny miecz pobierz TXT, Za darmo Obosieczny miecz pobierz książkę, Książkę Obosieczny miecz pobierz MOBI, Pobierz Obosieczny miecz IPad, Czytaj Obosieczny miecz MOBI, Czytaj Obosieczny miecz DOCX, Za darmo Obosieczny miecz AWZ, Download książkę Obosieczny miecz iPad , Za darmo Obosieczny miecz DJVU, Download Obosieczny miecz książkę za darmo, Za darmo książkę Obosieczny miecz DVD, Czytaj Obosieczny miecz TXT, eBook Obosieczny miecz pobierz DJVU, Obosieczny miecz pobierz książkę za darmo, Obosieczny miecz pobierz książkę pdf za darmo, Obosieczny miecz pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Obosieczny miecz pdf za darmo.

  Leave a Reply