Pobierz Książkę Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? za darmo pdf, ePub, kindle

Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?


Zjawisko placebo od lat fascynuje i zadziwia, stawiając badaczy przed koniecznością odpowiedzi na kłopotliwe pytanie: dlaczego działa coś, co działać nie powinno? Jak wytłumaczyć efektywność placebo w warunkach, w których konwencjonalna medycyna jest bezradna? Czy to prawda, że placebo bywa tylko niewiele mniej skuteczne niż osławiony prozac? I czy istnieją osobowościowe wyznaczniki podatności…

Zjawisko placebo od lat fascynuje i zadziwia, stawiając badaczy przed koniecznością odpowiedzi na kłopotliwe pytanie: dlaczego działa coś, co działać nie powinno? Jak wytłumaczyć efektywność placebo w warunkach, w których konwencjonalna medycyna jest bezradna? Czy to prawda, że placebo bywa tylko niewiele mniej skuteczne niż osławiony prozac? I czy istnieją osobowościowe wyznaczniki podatności na to zjawisko?

Ta książka adresowana jest do lekarzy, farmaceutów, psychologów i psychoterapeutów – ale nie tylko. Przedstawia bowiem wyczerpująco zastosowania placebo zarówno w medycynie i w badaniach psychologicznych, jak i w sporcie, w którym – jak się okazuje – zjawisko to może odgrywać ważną rolę. Autorka nie unika przy tym tematów trudnych i niejednoznacznych, takich jak etyczne aspekty stosowania placebo.

 

Język Polski!


Pobierz Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-62122-18-9
  liczba stron
  126
  kategoria
  poradniki
  język
  polski
  dodał
  Daniel


  Pobierz Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? eBook za darmo:

  Mirror-2

  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.pdf (PLN-0.00)

  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.epub (PLN-0.00)

  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.doc (PLN-0.00)

  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.txt (PLN-0.00)

  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.PDF – (PLN 0.00);

  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.MOBI – (PLN 0.00);

  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.EPUB – (PLN 0.00);

  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.DOC – (PLN 0.00);

  Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa?.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? ebook, Książkę Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? FB2, Download Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? PDF , Download Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? MOBI, Online Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? książkę, Za darmo Pobierz Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? IPhone, Online Książkę Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? PDF, Za darmo Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? DJVU, Za darmo pobierz Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? TXT, Pobierz Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? RTF, Online Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? FB2 , e-książkę Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? pobierz TXT, Za darmo Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? pobierz książkę, Książkę Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? pobierz MOBI, Pobierz Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? IPad, Czytaj Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? MOBI, Czytaj Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? DOCX, Za darmo Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? AWZ, Download książkę Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? iPad , Za darmo Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? DJVU, Download Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? książkę za darmo, Za darmo książkę Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? DVD, Czytaj Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? TXT, eBook Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? pobierz DJVU, Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? pobierz książkę za darmo, Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? pobierz książkę pdf za darmo, Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Placebo. Dlaczego działa coś, co nie działa? pdf za darmo.

  Leave a Reply