Pobierz Książkę Podróż do Transylwanii za darmo pdf, ePub, kindle

Podróż do Transylwanii Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Podróż do Transylwanii


Jego powieści przetłumaczono na dwadzieścia siedem języków, a ich łączny nakład przewyższył dwadzieścia cztery miliony egzemplarzy.

Drongo, światowej sławy ekspert do spraw przestępczości, przyjeżdża na międzynarodową konferencję do Rumunii. Już na drugi dzień dowiaduje się, że kilku uczestników kongresu otrzymało listy z pogróżkami. Anonimowy nadawca ostrzegł ich przed niebezpieczeństwem…

Jego powieści przetłumaczono na dwadzieścia siedem języków, a ich łączny nakład przewyższył dwadzieścia cztery miliony egzemplarzy.

Drongo, światowej sławy ekspert do spraw przestępczości, przyjeżdża na międzynarodową konferencję do Rumunii. Już na drugi dzień dowiaduje się, że kilku uczestników kongresu otrzymało listy z pogróżkami. Anonimowy nadawca ostrzegł ich przed niebezpieczeństwem związanym z duchem hrabiego Drakuli. Prawie wszyscy, w tym również Drongo, uznają to za głupi żart. Gdy jednak niespodziewanie giną dwie osoby, ekspert zmienia zdanie i rozpoczyna dochodzenie…

Czingiz Abdułłajew, azerbejdżański pisarz i publicysta, urodził się w 1959 roku w Baku. Po ukończeniu studiów prawniczych podjął pracę w Ministerstwie Obrony ZSRR, potem jako oficer sił specjalnych działał m.in. w Polsce, Niemczech, Angoli i Afganistanie. Był dwukrotnie ranny, za służbę został wyróżniony orderami Lenina, Czerwonego Sztandaru i Czerwonej Gwiazdy. W latach 80. rozpoczął karierę pisarską. Tworzy po rosyjsku i azerbejdżańsku. Napisał ponad 190 powieści, wiele opowiadań i artykułów oraz 60 scenariuszy. Jego książki, przetłumaczone na 30 języków i wydane m.in. w USA, Chinach, Izraelu i Albanii, rozeszły się w łącznym nakładzie 28,5 miliona egzemplarzy. Amerykański dziennik „The Christian Science Monitor” uznał Abdułłajewa za jednego z najlepszych współczesnych twórców powieści detektywistycznych. Podróż do Transylwanii należy do składającego się z ponad 100 powieści cyklu o przygodach superagenta Drongo.

 

Język Polski!


Pobierz Podróż do Transylwanii Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Podróż do Transylwanii (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Podróż do Transylwanii eBook za darmo:

  Mirror-2

  Podróż do Transylwanii.pdf (PLN-0.00)

  Podróż do Transylwanii.epub (PLN-0.00)

  Podróż do Transylwanii.doc (PLN-0.00)

  Podróż do Transylwanii.txt (PLN-0.00)

  Podróż do Transylwanii.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Podróż do Transylwanii.PDF – (PLN 0.00);

  Podróż do Transylwanii.MOBI – (PLN 0.00);

  Podróż do Transylwanii.EPUB – (PLN 0.00);

  Podróż do Transylwanii.DOC – (PLN 0.00);

  Podróż do Transylwanii.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Podróż do Transylwanii ebook, Książkę Podróż do Transylwanii FB2, Download Podróż do Transylwanii PDF , Download Podróż do Transylwanii MOBI, Online Podróż do Transylwanii książkę, Za darmo Pobierz Podróż do Transylwanii IPhone, Online Książkę Podróż do Transylwanii PDF, Za darmo Podróż do Transylwanii DJVU, Za darmo pobierz Podróż do Transylwanii TXT, Pobierz Podróż do Transylwanii RTF, Online Podróż do Transylwanii FB2 , e-książkę Podróż do Transylwanii pobierz TXT, Za darmo Podróż do Transylwanii pobierz książkę, Książkę Podróż do Transylwanii pobierz MOBI, Pobierz Podróż do Transylwanii IPad, Czytaj Podróż do Transylwanii MOBI, Czytaj Podróż do Transylwanii DOCX, Za darmo Podróż do Transylwanii AWZ, Download książkę Podróż do Transylwanii iPad , Za darmo Podróż do Transylwanii DJVU, Download Podróż do Transylwanii książkę za darmo, Za darmo książkę Podróż do Transylwanii DVD, Czytaj Podróż do Transylwanii TXT, eBook Podróż do Transylwanii pobierz DJVU, Podróż do Transylwanii pobierz książkę za darmo, Podróż do Transylwanii pobierz książkę pdf za darmo, Podróż do Transylwanii pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Podróż do Transylwanii pdf za darmo.

  Leave a Reply