Pobierz Książkę Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa za darmo pdf, ePub, kindle

Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa


Po raz pierwszy w historii możesz poznać sekrety Trumpa – jak myśleć śmiało, w WIELKIM FORMACIE, i jak osiągać to, na co naprawdę cię stać!

Donald J. Trump to człowiek symbol: to czysta definicja amerykańskiej historii sukcesu. Gwiazda telewizyjnego programu The Apprentice i deweloper, twórca najbardziej prestiżowych obiektów na naszym globie. Był na dnie i powstał, by stać się jednym z…

Po raz pierwszy w historii możesz poznać sekrety Trumpa – jak myśleć śmiało, w WIELKIM FORMACIE, i jak osiągać to, na co naprawdę cię stać!

Donald J. Trump to człowiek symbol: to czysta definicja amerykańskiej historii sukcesu. Gwiazda telewizyjnego programu The Apprentice i deweloper, twórca najbardziej prestiżowych obiektów na naszym globie. Był na dnie i powstał, by stać się jednym z najbogatszych ludzi na świecie oraz zostać 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Razem z Billem Zankerem, założycielem The Learning Annex, są żywym przykładem, jak śmiałe, WIELKOFORMATOWE myślenie i wyczucie, kiedy agresywnie forsować swoje zdanie – bez względu na to, co powiedzą krytycy czy oponenci – może pomóc w osiąganiu maksimum w życiu osobistym i zawodowym.

Autorzy omawiają między innymi:
• Wielki impet – jak go zyskać i jak wykorzystać.
• Rewanż – jak i kiedy się zemścić (i dlaczego zemsta jest taka słodka).
• Zasadę „Kocham cię, a teraz to podpisz!” – dlaczego kontrakty w biznesie i w życiu osobistym mają aż takie znaczenie.
• Historie zaczerpnięte z życia ludzi, którzy sami zaczęli stosować formułę śmiałego, WIELKOFORMATOWEGO myślenia.

Przedstawione w książce strategie zostały sprawdzone przez tych, którzy nauczyli się od Donalda Trumpa śmiałego, WIELKOFORMATOWEGO myślenia i osiągnęli życiowe sukcesy. Bill Zanker zastosował strategię Trumpa i w niespełna trzy lata dwudziestokrotnie zwiększył przychody The Learning Annex. Obaj mieli swoje lepsze i gorsze czasy i wiedzą, jak to jest, kiedy ma się cały świat przeciw sobie – i obaj podnieśli się i wspięli na niewyobrażalne wyżyny sukcesu dzięki odważnemu myśleniu i śmiałemu wykorzystywaniu pełni swoich możliwości. Pokazali, na co ich stać. To podejście, którego łatwo można się nauczyć.

Stosuj podejście Trumpa i pozwalaj, by inspirowało cię do pokonywania twoich własnych ograniczeń. Zawsze masz dwie możliwości: możesz myśleć skromnie, w małym formacie, lub śmiało – w wielkim. Jak mówi Trump: „Jeśli już
w ogóle myślisz, możesz myśleć śmiało. Wybór należy do ciebie. Bez względu na uwarunkowania, w jakich się znajdujesz, nikt nie może powstrzymać cię od śmiałego myślenia”.

“Gdy już poczujesz smak śmiałego myślenia i nauczysz się, jak pokazywać, na co cię stać, nigdy nie będziesz chciał przestać. I spotka cię hojna nagroda. To sekret Donalda, jak myśleć śmiało, jak pokazywać, na co nas stać; praktykuj ten sposób, a tobie również powiedzie się w biznesie i w życiu. Zadziałało to w moim przypadku, więc gwarantuję, że zadziała
i w twoim.”
– Bill Zanker

 

Język Polski!


Pobierz Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa eBook za darmo:

  Mirror-2

  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.pdf (PLN-0.00)

  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.epub (PLN-0.00)

  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.doc (PLN-0.00)

  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.txt (PLN-0.00)

  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.PDF – (PLN 0.00);

  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.MOBI – (PLN 0.00);

  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.EPUB – (PLN 0.00);

  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.DOC – (PLN 0.00);

  Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa ebook, Książkę Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa FB2, Download Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa PDF , Download Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa MOBI, Online Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa książkę, Za darmo Pobierz Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa IPhone, Online Książkę Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa PDF, Za darmo Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa DJVU, Za darmo pobierz Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa TXT, Pobierz Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa RTF, Online Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa FB2 , e-książkę Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa pobierz TXT, Za darmo Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa pobierz książkę, Książkę Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa pobierz MOBI, Pobierz Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa IPad, Czytaj Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa MOBI, Czytaj Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa DOCX, Za darmo Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa AWZ, Download książkę Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa iPad , Za darmo Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa DJVU, Download Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa książkę za darmo, Za darmo książkę Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa DVD, Czytaj Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa TXT, eBook Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa pobierz DJVU, Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa pobierz książkę za darmo, Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa pobierz książkę pdf za darmo, Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Pokaż, na co cię stać! Droga na szczyt według Donalda Trumpa pdf za darmo.

  Leave a Reply