Pobierz Książkę Prawo autorskie i prawa pokrewne za darmo pdf, ePub, kindle

Prawo autorskie i prawa pokrewne Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Prawo autorskie i prawa pokrewne


Seria „Skrypty Becka” przeznaczona jest dla studentów wydziałów prawa i aplikantów. Książki z tej serii zawierają najistotniejsze wiadomości z określonej dziedziny prawa oraz pozwalają na szybką i efektywną naukę.

Skrypt „Prawo autorskie i prawa pokrewne” zawiera kompleksowe omówienie prawa autorskiego i praw pokrewnych. Dzięki niemu zrozumiesz:

istotę prawa autorskiego,
zasady jego…

Seria „Skrypty Becka” przeznaczona jest dla studentów wydziałów prawa i aplikantów. Książki z tej serii zawierają najistotniejsze wiadomości z określonej dziedziny prawa oraz pozwalają na szybką i efektywną naukę.

Skrypt „Prawo autorskie i prawa pokrewne” zawiera kompleksowe omówienie prawa autorskiego i praw pokrewnych. Dzięki niemu zrozumiesz:

istotę prawa autorskiego,
zasady jego ochrony,
zastosowanie norm prawa autorskiego w praktyce.

Wydanie siódme zostało wzbogacone o nowa literaturę przedmiotu, uwzględnia również ostatnie zmiany dotyczące obrotu w zakresie własności intelektualnej oraz zbiorowego zarządu. W wydaniu tym w podsumowaniu poszczególnych rozdziałów znajdują si omówienia przykładowych stanów faktycznych oraz podsumowujące schematy.

 

Język Polski!


Pobierz Prawo autorskie i prawa pokrewne Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Prawo autorskie i prawa pokrewne (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  8371103263
  liczba stron
  275
  kategoria
  muzyka
  język
  polski
  dodała
  Vesna


  Pobierz Prawo autorskie i prawa pokrewne eBook za darmo:

  Mirror-2

  Prawo autorskie i prawa pokrewne.pdf (PLN-0.00)

  Prawo autorskie i prawa pokrewne.epub (PLN-0.00)

  Prawo autorskie i prawa pokrewne.doc (PLN-0.00)

  Prawo autorskie i prawa pokrewne.txt (PLN-0.00)

  Prawo autorskie i prawa pokrewne.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Prawo autorskie i prawa pokrewne.PDF – (PLN 0.00);

  Prawo autorskie i prawa pokrewne.MOBI – (PLN 0.00);

  Prawo autorskie i prawa pokrewne.EPUB – (PLN 0.00);

  Prawo autorskie i prawa pokrewne.DOC – (PLN 0.00);

  Prawo autorskie i prawa pokrewne.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Prawo autorskie i prawa pokrewne ebook, Książkę Prawo autorskie i prawa pokrewne FB2, Download Prawo autorskie i prawa pokrewne PDF , Download Prawo autorskie i prawa pokrewne MOBI, Online Prawo autorskie i prawa pokrewne książkę, Za darmo Pobierz Prawo autorskie i prawa pokrewne IPhone, Online Książkę Prawo autorskie i prawa pokrewne PDF, Za darmo Prawo autorskie i prawa pokrewne DJVU, Za darmo pobierz Prawo autorskie i prawa pokrewne TXT, Pobierz Prawo autorskie i prawa pokrewne RTF, Online Prawo autorskie i prawa pokrewne FB2 , e-książkę Prawo autorskie i prawa pokrewne pobierz TXT, Za darmo Prawo autorskie i prawa pokrewne pobierz książkę, Książkę Prawo autorskie i prawa pokrewne pobierz MOBI, Pobierz Prawo autorskie i prawa pokrewne IPad, Czytaj Prawo autorskie i prawa pokrewne MOBI, Czytaj Prawo autorskie i prawa pokrewne DOCX, Za darmo Prawo autorskie i prawa pokrewne AWZ, Download książkę Prawo autorskie i prawa pokrewne iPad , Za darmo Prawo autorskie i prawa pokrewne DJVU, Download Prawo autorskie i prawa pokrewne książkę za darmo, Za darmo książkę Prawo autorskie i prawa pokrewne DVD, Czytaj Prawo autorskie i prawa pokrewne TXT, eBook Prawo autorskie i prawa pokrewne pobierz DJVU, Prawo autorskie i prawa pokrewne pobierz książkę za darmo, Prawo autorskie i prawa pokrewne pobierz książkę pdf za darmo, Prawo autorskie i prawa pokrewne pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Prawo autorskie i prawa pokrewne pdf za darmo.

  Leave a Reply