Pobierz Książkę Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się za darmo pdf, ePub, kindle

Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 - Motywacja i uczenie się


Psychologia. Kluczowe koncepcje to pięć tomów solidnej wiedzy psychologicznej, podanej w niezwykle przystępny i przyjazny sposób. Nowe wydanie zostało zaktualizowane o wyniki badań z ostatnich lat oraz najbardziej aktualne zagadnienia. Podręcznik ten może służyć zarówno studentom, jak i entuzjastom psychologii. Philip Zimbardo, zwany „twarzą i głosem psychologii”, wraz z Robertem Johnsonem i…

Psychologia. Kluczowe koncepcje to pięć tomów solidnej wiedzy psychologicznej, podanej w niezwykle przystępny i przyjazny sposób. Nowe wydanie zostało zaktualizowane o wyniki badań z ostatnich lat oraz najbardziej aktualne zagadnienia. Podręcznik ten może służyć zarówno studentom, jak i entuzjastom psychologii. Philip Zimbardo, zwany „twarzą i głosem psychologii”, wraz z Robertem Johnsonem i Vivian McCann przybliżają Czytelnikom podstawowe teorie i pojęcia psychologii. Strukturę podręcznika Autorzy zaplanowali tak, by ułatwiała uczenie się i zapamiętywanie materiału, a także zachęcała do krytycznego myślenia. Liczne przykłady, ćwiczenia i zadania pozwalają odnieść wiedzę psychologiczną do własnego doświadczenia i dostrzec jej zastosowania w codziennym życiu.
W tomie II, Motywacja i uczenie się, Czytelnicy znajdą odpowiedzi na pytania:
Co nas motywuje?
Jakie procesy sterują naszymi emocjami?
Jak psychologia poznawcza wyjaśnia uczenie się?
W jaki sposób powstają wspomnienia?
Dlaczego pamięć czasami nas zawodzi i co możemy z tym zrobić?
Autorzy porządkują najważniejsze teorie emocji i motywacji, objaśniają mechanizmy warunkowania klasycznego i instrumentalnego oraz opisują, w jaki sposób psychologia poznawcza wyjaśnia proces uczenia się. Ostatni rozdział Autorzy poświęcili naturze pamięci i możliwościom jej usprawniania.
Czytelnik dowie się także, jak wykorzystując krytyczne myślenie, rozstrzygać kontrowersyjne zagadnienia: czy „wykrywacze kłamstw” naprawdę wykrywają kłamstwa? Czy każdy z nas prezentuje odrębny „styl uczenia się”? Czy możliwe jest odzyskanie utraconych wspomnień?

 

Język Polski!


Pobierz Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788301195540
  liczba stron
  268
  język
  polski
  dodała
  Pani_Kultura


  Pobierz Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się eBook za darmo:

  Mirror-2

  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.pdf (PLN-0.00)

  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.epub (PLN-0.00)

  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.doc (PLN-0.00)

  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.txt (PLN-0.00)

  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.PDF – (PLN 0.00);

  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.MOBI – (PLN 0.00);

  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.EPUB – (PLN 0.00);

  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.DOC – (PLN 0.00);

  Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się ebook, Książkę Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się FB2, Download Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się PDF , Download Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się MOBI, Online Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się książkę, Za darmo Pobierz Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się IPhone, Online Książkę Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się PDF, Za darmo Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się DJVU, Za darmo pobierz Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się TXT, Pobierz Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się RTF, Online Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się FB2 , e-książkę Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się pobierz TXT, Za darmo Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się pobierz książkę, Książkę Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się pobierz MOBI, Pobierz Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się IPad, Czytaj Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się MOBI, Czytaj Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się DOCX, Za darmo Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się AWZ, Download książkę Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się iPad , Za darmo Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się DJVU, Download Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się książkę za darmo, Za darmo książkę Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się DVD, Czytaj Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się TXT, eBook Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się pobierz DJVU, Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się pobierz książkę za darmo, Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się pobierz książkę pdf za darmo, Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 – Motywacja i uczenie się pdf za darmo.

  Leave a Reply