Pobierz Książkę Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce za darmo pdf, ePub, kindle

Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce


Sektor MSP, czyli małych i średnich przedsiębiorstw, ma prawie 47% udziału w tworzeniu polskiego produktu krajowego brutto. Co roku powstaje kilkaset tysięcy firm, z których zdecydowana większość nie przetrwa dziesięciu lat. Dlaczego tak się dzieje? Może odpowiedź znowu kryje się w statystyce: z tych firm, które przetrwały pierwszy, najtrudniejszy okres, jedynie 36% ma strategię rynkową, 17%…

Sektor MSP, czyli małych i średnich przedsiębiorstw, ma prawie 47% udziału w tworzeniu polskiego produktu krajowego brutto. Co roku powstaje kilkaset tysięcy firm, z których zdecydowana większość nie przetrwa dziesięciu lat. Dlaczego tak się dzieje? Może odpowiedź znowu kryje się w statystyce: z tych firm, które przetrwały pierwszy, najtrudniejszy okres, jedynie 36% ma strategię rynkową, 17% planuje budowę kultury organizacji i opracowywanie wizji przedsiębiorstwa, 20% zdefiniowało role i funkcje poszczególnych działów firmy i aż 66% nie podejmuje działań zmierzających do podporządkowania procesów operacyjnych zdefiniowanym celom nadrzędnym.

Książka Zbigniewa Mendla odpowiada na pytanie, jak prowadzić firmę w sposób zwycięski – zarówno finansowo, jak i pod kątem osobistych przekonań czy wartości. Autor oprowadza czytelnika po świecie realnego biznesu, od momentu podjęcia decyzji o prowadzeniu firmy o konkretnym profilu działalności, przez pierwsze kluczowe decyzje, aż po ewentualną sprzedaż dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Porusza wszystkie aspekty istotne dla dobrego działania firmy: wybór siedziby, definiowanie klienta, identyfikację wizualną, proces planowania, relacje z pracownikami, konkurentami i lokalną społecznością. Wszystko to w oparciu o najlepszą wiedzę i doświadczenia – własne oraz właścicieli firm, którym od lat pomaga zmagać się z twardymi regułami obowiązującymi w świecie small biznesu.

 

Język Polski!


Pobierz Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788324643615
  liczba stron
  304
  słowa kluczowe
  przedsiębiorczość, biznes, firma
  kategoria
  biznes, finanse
  język
  polski
  dodała
  joly_fh


  Pobierz Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce eBook za darmo:

  Mirror-2

  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.pdf (PLN-0.00)

  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.epub (PLN-0.00)

  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.doc (PLN-0.00)

  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.txt (PLN-0.00)

  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.PDF – (PLN 0.00);

  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.MOBI – (PLN 0.00);

  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.EPUB – (PLN 0.00);

  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.DOC – (PLN 0.00);

  Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce ebook, Książkę Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce FB2, Download Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce PDF , Download Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce MOBI, Online Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce książkę, Za darmo Pobierz Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce IPhone, Online Książkę Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce PDF, Za darmo Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce DJVU, Za darmo pobierz Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce TXT, Pobierz Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce RTF, Online Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce FB2 , e-książkę Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce pobierz TXT, Za darmo Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce pobierz książkę, Książkę Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce pobierz MOBI, Pobierz Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce IPad, Czytaj Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce MOBI, Czytaj Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce DOCX, Za darmo Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce AWZ, Download książkę Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce iPad , Za darmo Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce DJVU, Download Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce książkę za darmo, Za darmo książkę Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce DVD, Czytaj Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce TXT, eBook Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce pobierz DJVU, Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce pobierz książkę za darmo, Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce pobierz książkę pdf za darmo, Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Reguły small biznesu. Własna firma w praktyce pdf za darmo.

  Leave a Reply