Pobierz Książkę Rook za darmo pdf, ePub, kindle

Rook Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Rook


Jim Rook jest nauczycielem języka angielskiego w szkole specjalnej. Wiele lat temu omal nie umarł na skutek powikłań po poważnym zapaleniu płuc. Od tego czasu posiada wyjątkowe umiejętności postrzegania zjawisk nadprzyrodzonych, a także komunikowania się z duchami.

W niniejszej książce Rook zmierzy się z potężnym czarownikiem voodoo – Umberem Jonesem, wujkiem jednego ze swych uczniów. Jones…

Jim Rook jest nauczycielem języka angielskiego w szkole specjalnej. Wiele lat temu omal nie umarł na skutek powikłań po poważnym zapaleniu płuc. Od tego czasu posiada wyjątkowe umiejętności postrzegania zjawisk nadprzyrodzonych, a także komunikowania się z duchami.

W niniejszej książce Rook zmierzy się z potężnym czarownikiem voodoo – Umberem Jonesem, wujkiem jednego ze swych uczniów. Jones ma moc opuszczania swojego ciała i dokonywania diabelskich mordów pod postacią ducha. Powstrzymanie go będzie trudne, gdyż tylko Rook jest w stanie go zobaczyć.

Wraz z kilkoma uczniami z klasy specjalnej Jim przeżyje swoją pierwszą przygodę i rozpocznie kolejny po Manitou znamienny dla twórczości Grahama Mastertona cykl powieściowy, którego kolejne tomy wciąż powstają i cieszą się niemałą popularnością wśród czytelników!

 

Język Polski!


Pobierz Rook Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rook (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788376742830
  liczba stron
  278
  słowa kluczowe
  nauczyciel, duchy
  kategoria
  horror
  język
  polski
  dodała
  joly_fh


  Pobierz Rook eBook za darmo:

  Mirror-2

  Rook.pdf (PLN-0.00)

  Rook.epub (PLN-0.00)

  Rook.doc (PLN-0.00)

  Rook.txt (PLN-0.00)

  Rook.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Rook.PDF – (PLN 0.00);

  Rook.MOBI – (PLN 0.00);

  Rook.EPUB – (PLN 0.00);

  Rook.DOC – (PLN 0.00);

  Rook.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Rook ebook, Książkę Rook FB2, Download Rook PDF , Download Rook MOBI, Online Rook książkę, Za darmo Pobierz Rook IPhone, Online Książkę Rook PDF, Za darmo Rook DJVU, Za darmo pobierz Rook TXT, Pobierz Rook RTF, Online Rook FB2 , e-książkę Rook pobierz TXT, Za darmo Rook pobierz książkę, Książkę Rook pobierz MOBI, Pobierz Rook IPad, Czytaj Rook MOBI, Czytaj Rook DOCX, Za darmo Rook AWZ, Download książkę Rook iPad , Za darmo Rook DJVU, Download Rook książkę za darmo, Za darmo książkę Rook DVD, Czytaj Rook TXT, eBook Rook pobierz DJVU, Rook pobierz książkę za darmo, Rook pobierz książkę pdf za darmo, Rook pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Rook pdf za darmo.

  Leave a Reply