Pobierz Książkę Rybacy za darmo pdf, ePub, kindle

Rybacy Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Rybacy


Afrykańska przypowieść o braterstwie i samospełniającej się przepowiedni.

Jeden z najczęściej nagradzanych literackich debiutów ostatnich lat. Powieść znalazła się w ścisłym finale nagrody THE MAN BOOKER PRIZE 2015.

Bracia Ikenna, Boja, Obembe i Benjamin porzucają szkołę i zostają rybakami. Ich tata wyjechał do miasta za pracą, a troska o rodzinę spadła na ramiona mamy, okryte kwiecistą…

Afrykańska przypowieść o braterstwie i samospełniającej się przepowiedni.

Jeden z najczęściej nagradzanych literackich debiutów ostatnich lat. Powieść znalazła się w ścisłym finale nagrody THE MAN BOOKER PRIZE 2015.

Bracia Ikenna, Boja, Obembe i Benjamin porzucają szkołę i zostają rybakami. Ich tata wyjechał do miasta za pracą, a troska o rodzinę spadła na ramiona mamy, okryte kwiecistą wrappą. Bracia wyzwalają się spod rodzicielskiej opieki i coraz częściej widuje się ich nad okrytą złą sławą rzeką.

Pewnego popołudnia spotykają tam miejscowego szaleńca. Ten zdradza im, że jedno z rodzeństwa wkrótce zanurzy się w krwawym strumieniu i nigdy z niego nie wyjdzie. Od tego dnia Ikenna, najstarszy z braci, zaczyna oddalać się od rodziny, staje się coraz bardziej krnąbrny, tajemniczy, a w końcu okrutny.

Spotkanie z szaleńcem przemieni – w tragiczny, ale też zbawczy sposób – życie członków nigeryjskiej rodziny. W ich losach czytelnik dostrzeże Afrykę we wszystkich jej sprzecznościach – ekonomicznych, społecznych, religijnych. Opowiedziana z punktu widzenia najmłodszego z braci, budząca trwogę historia nie opuszcza miasta Akure, a jednocześnie niesie uniwersalne przesłanie. Każe zadawać pytania o to, do kiedy myślenie magiczne – właściwe nam wszystkim – wzbogaca życie, a od kiedy odbiera nam poczucie odpowiedzialności i sprawia, że stajemy się ślepi.
W debiutanckiej książce Obiomy pobrzmiewają echa dawnych mistrzów opowieści, ale wzbogaca je nowy, nieustraszony ton. To przypowieść o dorastaniu i braterstwie, w którym bezinteresowna miłość goi rany.

 

Język Polski!


Pobierz Rybacy Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rybacy (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Rybacy eBook za darmo:

  Mirror-2

  Rybacy.pdf (PLN-0.00)

  Rybacy.epub (PLN-0.00)

  Rybacy.doc (PLN-0.00)

  Rybacy.txt (PLN-0.00)

  Rybacy.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Rybacy.PDF – (PLN 0.00);

  Rybacy.MOBI – (PLN 0.00);

  Rybacy.EPUB – (PLN 0.00);

  Rybacy.DOC – (PLN 0.00);

  Rybacy.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Rybacy ebook, Książkę Rybacy FB2, Download Rybacy PDF , Download Rybacy MOBI, Online Rybacy książkę, Za darmo Pobierz Rybacy IPhone, Online Książkę Rybacy PDF, Za darmo Rybacy DJVU, Za darmo pobierz Rybacy TXT, Pobierz Rybacy RTF, Online Rybacy FB2 , e-książkę Rybacy pobierz TXT, Za darmo Rybacy pobierz książkę, Książkę Rybacy pobierz MOBI, Pobierz Rybacy IPad, Czytaj Rybacy MOBI, Czytaj Rybacy DOCX, Za darmo Rybacy AWZ, Download książkę Rybacy iPad , Za darmo Rybacy DJVU, Download Rybacy książkę za darmo, Za darmo książkę Rybacy DVD, Czytaj Rybacy TXT, eBook Rybacy pobierz DJVU, Rybacy pobierz książkę za darmo, Rybacy pobierz książkę pdf za darmo, Rybacy pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Rybacy pdf za darmo.

  Leave a Reply