Pobierz Książkę Serce Motocyklisty za darmo pdf, ePub, kindle

Serce Motocyklisty Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Serce Motocyklisty

E-book„Serce motocyklisty” to próba pokazania motocyklizmu nie tylko z perspektywy przeciętnego motocyklisty, ale także dziennikarzy, posłów, a nawet dzieci. W krótkich historyjkach autor wspomina swoje szczenięce motocyklowe lata, godziny spędzone na naprawianiu pierwszego motocykla odziedziczonego po wujku i wykuwanie zasady: noc w garażu – dwie godziny płynnej jazdy.

Być może w historiach…

„Serce motocyklisty” to próba pokazania motocyklizmu nie tylko z perspektywy przeciętnego motocyklisty, ale także dziennikarzy, posłów, a nawet dzieci. W krótkich historyjkach autor wspomina swoje szczenięce motocyklowe lata, godziny spędzone na naprawianiu pierwszego motocykla odziedziczonego po wujku i wykuwanie zasady: noc w garażu – dwie godziny płynnej jazdy.

Być może w historiach napisanych w “Sercu motocyklisty” odnajdziesz fragmenty swoich wspomnień, bo książka stanowi opis tego, co język filozoficzny określa mianem poczucia wspólnotowości – przeżycia i emocje zjednoczone w motocyklowej pasji. I choć tak, jak autor dosiadamy dziś coraz lepszych maszyn i zwiedzamy coraz odleglejsze miejsca świata, to nie zapominamy o przyjemności, jaką daje jazda bez celu. Tak, jak autor pielęgnujemy przyjaźnie – te mniej i bardziej zażyłe, zapisujemy w głowach zasłyszane opowieści doświadczonych motocyklistów i dzielimy się pasją z innymi. “Serce motocyklisty” to album rodzinny motocyklistów, w którym każdy z nas może się odnaleźć.

Książka opisuje motocyklizm z przełomu XX i XXI wieku – pełne humoru, z życia wzięte historie, które nieustannie krążą na zlotach, spotkaniach i przejażdżkach. Jedni słyszą je po raz pierwszy, a inni znają je już na pamięć. Historie różnych ludzi, które uczą, bawią i pozwalają przetrwać, gdy nadchodzi mroźna zima lub gdy motocykl stoi w garażu rozebrany na części pierwsze. Krótkie opowiadania, wywiady i refleksje, których źródłem jest otaczający motocyklistę świat – lepsze lub gorsze spotkania z ludźmi, którzy nie zdają sobie sprawy, ile można dyskutować nad tematem: motor czy motocykl, albo jak wielka może być torba pasażerki spakowana na dwudniową wycieczkę. Opis wielu podróży z domieszką historii, po których pozostaje coś więcej niż spis mijanych obiektów. Opowieści Sawy napisane są z przymrużeniem oka, a dodatkowych barw dodają im klimatyczne grafiki mistrza aerografu Damiana Wójta.

 

Język Polski!


Pobierz Serce Motocyklisty Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Serce Motocyklisty (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788360944080
  kategoria
  motoryzacja
  język
  polski
  dodał
  JaroslawL


  Pobierz Serce Motocyklisty eBook za darmo:

  Mirror-2

  Serce Motocyklisty.pdf (PLN-0.00)

  Serce Motocyklisty.epub (PLN-0.00)

  Serce Motocyklisty.doc (PLN-0.00)

  Serce Motocyklisty.txt (PLN-0.00)

  Serce Motocyklisty.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Serce Motocyklisty.PDF – (PLN 0.00);

  Serce Motocyklisty.MOBI – (PLN 0.00);

  Serce Motocyklisty.EPUB – (PLN 0.00);

  Serce Motocyklisty.DOC – (PLN 0.00);

  Serce Motocyklisty.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Serce Motocyklisty ebook, Książkę Serce Motocyklisty FB2, Download Serce Motocyklisty PDF , Download Serce Motocyklisty MOBI, Online Serce Motocyklisty książkę, Za darmo Pobierz Serce Motocyklisty IPhone, Online Książkę Serce Motocyklisty PDF, Za darmo Serce Motocyklisty DJVU, Za darmo pobierz Serce Motocyklisty TXT, Pobierz Serce Motocyklisty RTF, Online Serce Motocyklisty FB2 , e-książkę Serce Motocyklisty pobierz TXT, Za darmo Serce Motocyklisty pobierz książkę, Książkę Serce Motocyklisty pobierz MOBI, Pobierz Serce Motocyklisty IPad, Czytaj Serce Motocyklisty MOBI, Czytaj Serce Motocyklisty DOCX, Za darmo Serce Motocyklisty AWZ, Download książkę Serce Motocyklisty iPad , Za darmo Serce Motocyklisty DJVU, Download Serce Motocyklisty książkę za darmo, Za darmo książkę Serce Motocyklisty DVD, Czytaj Serce Motocyklisty TXT, eBook Serce Motocyklisty pobierz DJVU, Serce Motocyklisty pobierz książkę za darmo, Serce Motocyklisty pobierz książkę pdf za darmo, Serce Motocyklisty pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Serce Motocyklisty pdf za darmo.

  Leave a Reply