Pobierz Książkę Skradzione godziny za darmo pdf, ePub, kindle

Skradzione godziny Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Skradzione godziny


Hiszpania, rok 1979. Prawo do rozwodu cywilnego ma wejść w życie dopiero za dwa lata. W tej rzeczywistości poznajemy dwie rodziny. Jedną konserwatywną, drugą liberalną. Rosa, matka trójki rodzeństwa, czuje się nieszczęśliwa z toksycznie zaborczym Damiánem. Jednak rozstanie nie wchodzi w grę – rozwody nie mają racji bytu. Ich syn, Ramón przyjaźni się z Roberto, synem Loli i Antonia. Mogą…

Hiszpania, rok 1979. Prawo do rozwodu cywilnego ma wejść w życie dopiero za dwa lata. W tej rzeczywistości poznajemy dwie rodziny. Jedną konserwatywną, drugą liberalną. Rosa, matka trójki rodzeństwa, czuje się nieszczęśliwa z toksycznie zaborczym Damiánem. Jednak rozstanie nie wchodzi w grę – rozwody nie mają racji bytu. Ich syn, Ramón przyjaźni się z Roberto, synem Loli i Antonia. Mogą powiedzieć sobie wszystko, dopóki… nie zaczyna podobać im się ta sama koleżanka. Anselmo, dziadek Roberto i jego siostry Any umiera z tajemniczym zdjęciem kobiety w dłoni z podpisem „Powiedz mi, że mnie kochasz”.

Carmen, babcia Ramóna, twierdzi, że… umarł ponownie. Tajemnica goni tajemnicę.

W książce przeplatają się rutyna, która zabija żar miłości, pokusy niewiernych kochanków, gorzki smak zawodu i młodzi ludzie, którzy odkrywają, czym jest seks. To sentymentalna podróż po osobowościach zamkniętych w świecie, który choć nie jest odległy czasowo, wydaje się zupełnie inny.

 

Język Polski!


Pobierz Skradzione godziny Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Skradzione godziny (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Skradzione godziny eBook za darmo:

  Mirror-2

  Skradzione godziny.pdf (PLN-0.00)

  Skradzione godziny.epub (PLN-0.00)

  Skradzione godziny.doc (PLN-0.00)

  Skradzione godziny.txt (PLN-0.00)

  Skradzione godziny.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Skradzione godziny.PDF – (PLN 0.00);

  Skradzione godziny.MOBI – (PLN 0.00);

  Skradzione godziny.EPUB – (PLN 0.00);

  Skradzione godziny.DOC – (PLN 0.00);

  Skradzione godziny.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Skradzione godziny ebook, Książkę Skradzione godziny FB2, Download Skradzione godziny PDF , Download Skradzione godziny MOBI, Online Skradzione godziny książkę, Za darmo Pobierz Skradzione godziny IPhone, Online Książkę Skradzione godziny PDF, Za darmo Skradzione godziny DJVU, Za darmo pobierz Skradzione godziny TXT, Pobierz Skradzione godziny RTF, Online Skradzione godziny FB2 , e-książkę Skradzione godziny pobierz TXT, Za darmo Skradzione godziny pobierz książkę, Książkę Skradzione godziny pobierz MOBI, Pobierz Skradzione godziny IPad, Czytaj Skradzione godziny MOBI, Czytaj Skradzione godziny DOCX, Za darmo Skradzione godziny AWZ, Download książkę Skradzione godziny iPad , Za darmo Skradzione godziny DJVU, Download Skradzione godziny książkę za darmo, Za darmo książkę Skradzione godziny DVD, Czytaj Skradzione godziny TXT, eBook Skradzione godziny pobierz DJVU, Skradzione godziny pobierz książkę za darmo, Skradzione godziny pobierz książkę pdf za darmo, Skradzione godziny pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Skradzione godziny pdf za darmo.

  Leave a Reply