Pobierz Książkę Ślepe ryby za darmo pdf, ePub, kindle

Ślepe ryby Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Ślepe ryby


Ślepe ryby to kontynuacja Muszej Góry, sensacyjnej powieści w klimacie dieselpunk. Druga część rozpoczyna się w miejscu i czasie, w którym została urwana akcja Muszej Góry. Październik 1938 roku był w Poznaniu bardzo burzliwy. Bohaterowie Ślepych ryb zmierzą się teraz z niebezpieczeństwami, które tylko pozornie zostały zażegnane, i staną przed nowymi wyzwaniami o charakterze nadprzyrodzonym,…

Ślepe ryby to kontynuacja Muszej Góry, sensacyjnej powieści w klimacie dieselpunk. Druga część rozpoczyna się w miejscu i czasie, w którym została urwana akcja Muszej Góry. Październik 1938 roku był w Poznaniu bardzo burzliwy. Bohaterowie Ślepych ryb zmierzą się teraz z niebezpieczeństwami, które tylko pozornie zostały zażegnane, i staną przed nowymi wyzwaniami o charakterze nadprzyrodzonym, jak również całkiem zwyczajnym. Na dodatek klątwa z żydowskiej pieczęci zaczyna zbierać swoje żniwo. Znikają kolejni członkowie zespołu, który odnalazł siedemnastowieczny manuskrypt. Los boleśnie doświadcza także detektywa Kaczmarka i jego młodą wychowanicę.

 

Język Polski!


Pobierz Ślepe ryby Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ślepe ryby (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788380083127
  liczba stron
  394
  słowa kluczowe
  poznań, dieselpunk, tajemnica
  język
  polski
  dodał
  Marczewek


  Pobierz Ślepe ryby eBook za darmo:

  Mirror-2

  Ślepe ryby.pdf (PLN-0.00)

  Ślepe ryby.epub (PLN-0.00)

  Ślepe ryby.doc (PLN-0.00)

  Ślepe ryby.txt (PLN-0.00)

  Ślepe ryby.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Ślepe ryby.PDF – (PLN 0.00);

  Ślepe ryby.MOBI – (PLN 0.00);

  Ślepe ryby.EPUB – (PLN 0.00);

  Ślepe ryby.DOC – (PLN 0.00);

  Ślepe ryby.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Ślepe ryby ebook, Książkę Ślepe ryby FB2, Download Ślepe ryby PDF , Download Ślepe ryby MOBI, Online Ślepe ryby książkę, Za darmo Pobierz Ślepe ryby IPhone, Online Książkę Ślepe ryby PDF, Za darmo Ślepe ryby DJVU, Za darmo pobierz Ślepe ryby TXT, Pobierz Ślepe ryby RTF, Online Ślepe ryby FB2 , e-książkę Ślepe ryby pobierz TXT, Za darmo Ślepe ryby pobierz książkę, Książkę Ślepe ryby pobierz MOBI, Pobierz Ślepe ryby IPad, Czytaj Ślepe ryby MOBI, Czytaj Ślepe ryby DOCX, Za darmo Ślepe ryby AWZ, Download książkę Ślepe ryby iPad , Za darmo Ślepe ryby DJVU, Download Ślepe ryby książkę za darmo, Za darmo książkę Ślepe ryby DVD, Czytaj Ślepe ryby TXT, eBook Ślepe ryby pobierz DJVU, Ślepe ryby pobierz książkę za darmo, Ślepe ryby pobierz książkę pdf za darmo, Ślepe ryby pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Ślepe ryby pdf za darmo.

  Leave a Reply