Pobierz Książkę Słodka zemsta za darmo pdf, ePub, kindle

Słodka zemsta Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Słodka zemsta


Na 25-leciu matury spotykają się trzy przyjaciółki z dawnych lat: Evi, która porzuciła karierę dla rodziny i odnalazła szczęście w domowej kuchni, Beatrice, wysokiej klasy specjalistka od marketingu oraz Katharina, dawna prymuska, piastująca stanowisko sekretarza stanu w gabinecie ministra do spraw rodziny i wiodąca radosne życie singielki. Na zakończenie mocno zakrapianego wieczoru wychodzi…

Na 25-leciu matury spotykają się trzy przyjaciółki z dawnych lat: Evi, która porzuciła karierę dla rodziny i odnalazła szczęście w domowej kuchni, Beatrice, wysokiej klasy specjalistka od marketingu oraz Katharina, dawna prymuska, piastująca stanowisko sekretarza stanu w gabinecie ministra do spraw rodziny i wiodąca radosne życie singielki. Na zakończenie mocno zakrapianego wieczoru wychodzi na jaw smutna prawda: wszystkie trzy zostały w ten czy inny sposób skrzywdzone przez mężczyzn. Bohaterki odnawiają przyjaźń z lat szkolnych i, mając już serdecznie dosyć podłego traktowania przez swoich facetów, postanawiają dać im porządną nauczkę.

 

Język Polski!


Pobierz Słodka zemsta Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Słodka zemsta (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Słodka zemsta eBook za darmo:

  Mirror-2

  Słodka zemsta.pdf (PLN-0.00)

  Słodka zemsta.epub (PLN-0.00)

  Słodka zemsta.doc (PLN-0.00)

  Słodka zemsta.txt (PLN-0.00)

  Słodka zemsta.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Słodka zemsta.PDF – (PLN 0.00);

  Słodka zemsta.MOBI – (PLN 0.00);

  Słodka zemsta.EPUB – (PLN 0.00);

  Słodka zemsta.DOC – (PLN 0.00);

  Słodka zemsta.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Słodka zemsta ebook, Książkę Słodka zemsta FB2, Download Słodka zemsta PDF , Download Słodka zemsta MOBI, Online Słodka zemsta książkę, Za darmo Pobierz Słodka zemsta IPhone, Online Książkę Słodka zemsta PDF, Za darmo Słodka zemsta DJVU, Za darmo pobierz Słodka zemsta TXT, Pobierz Słodka zemsta RTF, Online Słodka zemsta FB2 , e-książkę Słodka zemsta pobierz TXT, Za darmo Słodka zemsta pobierz książkę, Książkę Słodka zemsta pobierz MOBI, Pobierz Słodka zemsta IPad, Czytaj Słodka zemsta MOBI, Czytaj Słodka zemsta DOCX, Za darmo Słodka zemsta AWZ, Download książkę Słodka zemsta iPad , Za darmo Słodka zemsta DJVU, Download Słodka zemsta książkę za darmo, Za darmo książkę Słodka zemsta DVD, Czytaj Słodka zemsta TXT, eBook Słodka zemsta pobierz DJVU, Słodka zemsta pobierz książkę za darmo, Słodka zemsta pobierz książkę pdf za darmo, Słodka zemsta pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Słodka zemsta pdf za darmo.

  Leave a Reply