Pobierz Książkę Space Shuttle za darmo pdf, ePub, kindle

Space Shuttle Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Space Shuttle


Fascynująca historia amerykańskich wahadłowców. Rozpoczęty w 1981 r. program STS trwał 30 lat i zakończył się lotem promu Atlantis w lipcu 2011 r. Była to 135. misja programu. W sumie wahadłowce spędziły w przestrzeni kosmicznej ponad 3,5 roku, przebyły dystans niemal 900 milionów kilometrów i wyniosły na orbitę ponad 800 astronautów. Na śmiałym i wypełnionym ogromnymi sukcesami programie…

Fascynująca historia amerykańskich wahadłowców. Rozpoczęty w 1981 r. program STS trwał 30 lat i zakończył się lotem promu Atlantis w lipcu 2011 r. Była to 135. misja programu. W sumie wahadłowce spędziły w przestrzeni kosmicznej ponad 3,5 roku, przebyły dystans niemal 900 milionów kilometrów i wyniosły na orbitę ponad 800 astronautów. Na śmiałym i wypełnionym ogromnymi sukcesami programie cieniem położyły się dwie największe katastrofy w amerykańskiej astronautyce: tragedia Challengera i Columbii.

Kolejna książka z serii Historia Podboju Kosmosu to pierwsze wyczerpujące źródło informacji o amerykańskich wahadłowcach. Książka stanowi kompendium dotyczące promów kosmicznych, ich misji i załóg, od pierwszego lotu Columbii, aż do ostatniego lotu Atlantis, który w lipcu 2011 r. zakończył erę wahadłowców.

Książka z serii Historia Podboju Kosmosu (dodatek do czasopisma Wiedza i Życie).

 

Język Polski!


Pobierz Space Shuttle Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Space Shuttle (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-7648-973-5
  liczba stron
  96
  słowa kluczowe
  wahadłowiec, prom kosmiczny, NASA, STS
  kategoria
  technika
  język
  polski


  Pobierz Space Shuttle eBook za darmo:

  Mirror-2

  Space Shuttle.pdf (PLN-0.00)

  Space Shuttle.epub (PLN-0.00)

  Space Shuttle.doc (PLN-0.00)

  Space Shuttle.txt (PLN-0.00)

  Space Shuttle.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Space Shuttle.PDF – (PLN 0.00);

  Space Shuttle.MOBI – (PLN 0.00);

  Space Shuttle.EPUB – (PLN 0.00);

  Space Shuttle.DOC – (PLN 0.00);

  Space Shuttle.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Space Shuttle ebook, Książkę Space Shuttle FB2, Download Space Shuttle PDF , Download Space Shuttle MOBI, Online Space Shuttle książkę, Za darmo Pobierz Space Shuttle IPhone, Online Książkę Space Shuttle PDF, Za darmo Space Shuttle DJVU, Za darmo pobierz Space Shuttle TXT, Pobierz Space Shuttle RTF, Online Space Shuttle FB2 , e-książkę Space Shuttle pobierz TXT, Za darmo Space Shuttle pobierz książkę, Książkę Space Shuttle pobierz MOBI, Pobierz Space Shuttle IPad, Czytaj Space Shuttle MOBI, Czytaj Space Shuttle DOCX, Za darmo Space Shuttle AWZ, Download książkę Space Shuttle iPad , Za darmo Space Shuttle DJVU, Download Space Shuttle książkę za darmo, Za darmo książkę Space Shuttle DVD, Czytaj Space Shuttle TXT, eBook Space Shuttle pobierz DJVU, Space Shuttle pobierz książkę za darmo, Space Shuttle pobierz książkę pdf za darmo, Space Shuttle pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Space Shuttle pdf za darmo.

  Leave a Reply