Pobierz Książkę Spacerkiem z ekonomią za darmo pdf, ePub, kindle

Spacerkiem z ekonomią Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Spacerkiem z ekonomią


Spacerkiem z ekonomią uczy, jak racjonalnie gospodarować w domu, w sklepie, w przedsiębiorstwie, a także w mieście, gminie, i w całej gospodarce narodowej. Porządkuje wiedzę młodego czytelnika zaczerpniętą z obserwacji, zasłyszanych rozmów rodziców itp., wprowadza też w zagadnienia nieco trudniejsze, jak obrót bezgotówkowy, akcje, inwestycje, czyniąc to w niezwykle przystępny sposób.

Prof….

Spacerkiem z ekonomią uczy, jak racjonalnie gospodarować w domu, w sklepie, w przedsiębiorstwie, a także w mieście, gminie, i w całej gospodarce narodowej. Porządkuje wiedzę młodego czytelnika zaczerpniętą z obserwacji, zasłyszanych rozmów rodziców itp., wprowadza też w zagadnienia nieco trudniejsze, jak obrót bezgotówkowy, akcje, inwestycje, czyniąc to w niezwykle przystępny sposób.

Prof. Kamila Wilczyńska w latach 1951-1999 pracowała w Akademii Rolniczej w Poznaniu, również jako kierownik Katedry Ekonomii. Od 1999 roku wykłada problemy współczesnej gospodarki polskiej i światowej w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu, której jest rektorem. Jest autorką dwóch książek dla młodzieży Czy chcesz być bogaty? – Przedsiębiorczość bardzo młodych i Maciek chce być dobrym gospodarzem, na podstawie których powstał scenariusz filmu edukacyjnego I programu TVP Maciek, rower i ekonomia, a także m.in. podręcznika Ekonomia stosowana oraz współautorką książki Mierz zamiary na siły, wprowadzającej w tematykę ekonomiczną uczniów klas 4-6.

 

Język Polski!


Pobierz Spacerkiem z ekonomią Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Spacerkiem z ekonomią (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-7506-411-7
  liczba stron
  108
  słowa kluczowe
  finanse, biznes, ekonomia, myślenie, nauka
  kategoria
  biznes, finanse
  język
  polski


  Pobierz Spacerkiem z ekonomią eBook za darmo:

  Mirror-2

  Spacerkiem z ekonomią.pdf (PLN-0.00)

  Spacerkiem z ekonomią.epub (PLN-0.00)

  Spacerkiem z ekonomią.doc (PLN-0.00)

  Spacerkiem z ekonomią.txt (PLN-0.00)

  Spacerkiem z ekonomią.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Spacerkiem z ekonomią.PDF – (PLN 0.00);

  Spacerkiem z ekonomią.MOBI – (PLN 0.00);

  Spacerkiem z ekonomią.EPUB – (PLN 0.00);

  Spacerkiem z ekonomią.DOC – (PLN 0.00);

  Spacerkiem z ekonomią.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Spacerkiem z ekonomią ebook, Książkę Spacerkiem z ekonomią FB2, Download Spacerkiem z ekonomią PDF , Download Spacerkiem z ekonomią MOBI, Online Spacerkiem z ekonomią książkę, Za darmo Pobierz Spacerkiem z ekonomią IPhone, Online Książkę Spacerkiem z ekonomią PDF, Za darmo Spacerkiem z ekonomią DJVU, Za darmo pobierz Spacerkiem z ekonomią TXT, Pobierz Spacerkiem z ekonomią RTF, Online Spacerkiem z ekonomią FB2 , e-książkę Spacerkiem z ekonomią pobierz TXT, Za darmo Spacerkiem z ekonomią pobierz książkę, Książkę Spacerkiem z ekonomią pobierz MOBI, Pobierz Spacerkiem z ekonomią IPad, Czytaj Spacerkiem z ekonomią MOBI, Czytaj Spacerkiem z ekonomią DOCX, Za darmo Spacerkiem z ekonomią AWZ, Download książkę Spacerkiem z ekonomią iPad , Za darmo Spacerkiem z ekonomią DJVU, Download Spacerkiem z ekonomią książkę za darmo, Za darmo książkę Spacerkiem z ekonomią DVD, Czytaj Spacerkiem z ekonomią TXT, eBook Spacerkiem z ekonomią pobierz DJVU, Spacerkiem z ekonomią pobierz książkę za darmo, Spacerkiem z ekonomią pobierz książkę pdf za darmo, Spacerkiem z ekonomią pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Spacerkiem z ekonomią pdf za darmo.

  Leave a Reply