Pobierz Książkę Światy Solarne za darmo pdf, ePub, kindle

Światy Solarne Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Światy Solarne


Światy Solarne to powieść przenosząca nas w inną rzeczywistość, która spełnia wszelkie wymogi rzeczywistości steampunkowej. Mamy więc technologię wziętą z XIX wieku, ale udoskonaloną tak, że parowe statki przemierzają kosmos. Mamy Układ Słoneczny, którego wszystkie planety są zamieszkane, a Ziemia jest w tym układzie światem zacofanym, peryferyjnym – prym wiodą Merkury, Mars i Wenus.

Na ten…

Światy Solarne to powieść przenosząca nas w inną rzeczywistość, która spełnia wszelkie wymogi rzeczywistości steampunkowej. Mamy więc technologię wziętą z XIX wieku, ale udoskonaloną tak, że parowe statki przemierzają kosmos. Mamy Układ Słoneczny, którego wszystkie planety są zamieszkane, a Ziemia jest w tym układzie światem zacofanym, peryferyjnym – prym wiodą Merkury, Mars i Wenus.

Na ten system napadają najeźdźcy z kosmosu, a przypomina to trochę steampunkową wersję “Wojny światów” Wellsa.

Przestrzeń kosmiczna wypełniona jest eterem, którym wyszkolony człowiek – czy może raczej humonoid rasy ludzkiej, może oddychać. Aborygeni z kontynentu Australion, czyli u nas Australii, potrafią się dzięki swojej magii teleportować. Humanoidzi mają różne ciekawe sposoby rozmnażania i czasu płodnego, które wprowadzają czytelnika w konsternację, dopóki się w trakcie lektury nie przestawi na wytwory rozbuchanej wyobraźni Maszczyszyna.

Bo przestawić się trzeba koniecznie – powieść jest zakręcona, przewrotna, łamie stereotypy – musimy się myśleć kategoriami innej fizykę, innej biologii. Nie każdemu taka powieść przypadnie do gustu – niewątpliwie jest jednak ciekawym głosem w rodzimym steampunku.

 

Język Polski!


Pobierz Światy Solarne Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Światy Solarne (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788375902266
  liczba stron
  480
  słowa kluczowe
  Światy Solarne
  język
  polski
  dodał
  Adam


  Pobierz Światy Solarne eBook za darmo:

  Mirror-2

  Światy Solarne.pdf (PLN-0.00)

  Światy Solarne.epub (PLN-0.00)

  Światy Solarne.doc (PLN-0.00)

  Światy Solarne.txt (PLN-0.00)

  Światy Solarne.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Światy Solarne.PDF – (PLN 0.00);

  Światy Solarne.MOBI – (PLN 0.00);

  Światy Solarne.EPUB – (PLN 0.00);

  Światy Solarne.DOC – (PLN 0.00);

  Światy Solarne.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Światy Solarne ebook, Książkę Światy Solarne FB2, Download Światy Solarne PDF , Download Światy Solarne MOBI, Online Światy Solarne książkę, Za darmo Pobierz Światy Solarne IPhone, Online Książkę Światy Solarne PDF, Za darmo Światy Solarne DJVU, Za darmo pobierz Światy Solarne TXT, Pobierz Światy Solarne RTF, Online Światy Solarne FB2 , e-książkę Światy Solarne pobierz TXT, Za darmo Światy Solarne pobierz książkę, Książkę Światy Solarne pobierz MOBI, Pobierz Światy Solarne IPad, Czytaj Światy Solarne MOBI, Czytaj Światy Solarne DOCX, Za darmo Światy Solarne AWZ, Download książkę Światy Solarne iPad , Za darmo Światy Solarne DJVU, Download Światy Solarne książkę za darmo, Za darmo książkę Światy Solarne DVD, Czytaj Światy Solarne TXT, eBook Światy Solarne pobierz DJVU, Światy Solarne pobierz książkę za darmo, Światy Solarne pobierz książkę pdf za darmo, Światy Solarne pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Światy Solarne pdf za darmo.

  Leave a Reply