Pobierz Książkę SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku za darmo pdf, ePub, kindle

SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku


W życiu Kingi, trzydziestopięcioletniej wielkomiejskiej singielki trudno znaleźć choćby promyki szczęścia. Jej związek z mężczyzną właśnie się zakończył, relacje z bliskimi źle się układają, a praca w redakcji popularnego pisma kobiecego od dawna nie daje jej satysfakcji. Z pozoru zwyczajny wyjazd służbowy do Krościenka, który miał być kolejnym nużącym zadaniem do wykonania, rozpoczyna jednak…

W życiu Kingi, trzydziestopięcioletniej wielkomiejskiej singielki trudno znaleźć choćby promyki szczęścia. Jej związek z mężczyzną właśnie się zakończył, relacje z bliskimi źle się układają, a praca w redakcji popularnego pisma kobiecego od dawna nie daje jej satysfakcji. Z pozoru zwyczajny wyjazd służbowy do Krościenka, który miał być kolejnym nużącym zadaniem do wykonania, rozpoczyna jednak w życiu Kingi wielką rewolucję. Od tej chwili nic już nie będzie takie jak dawniej. W tej małej miejscowości u podnóża Pienin Kinga nie tylko pozna wyjątkowych ludzi, lecz także będzie musiała zmierzyć się z własną trudną przeszłością. Okolica, która przed wiekami była schronieniem jej świętej patronki, stanie się tłem niezwykłych wydarzeń. Doprowadzą one do ogromnych zmian w życiu głównej bohaterki i jej bliskich. Na szlaku Kingi odnajdą siebie, Boga i prawdziwą miłość.

Szlak Kingi to wciągająca i trzymająca w napięciu opowieść o tym, że Bóg z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji potrafi wyciągnąć dobro, które daje człowiekowi siły do walki o życie, miłość i szczęście.

Katarzyna Targosz – autorka popularnych powieści oraz bajek dla dzieci, w tym wydanej przez Wydawnictwo eSPe książeczki Aniołek Gabryś i Szymek rozrabiaka. Prowadzi bloga Matka na szczycie. Mieszka w Bukowinie Tatrzańskiej.

 

Język Polski!


Pobierz SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788374828574
  liczba stron
  423
  język
  polski
  dodała
  Wiedźminka


  Pobierz SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku eBook za darmo:

  Mirror-2

  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.pdf (PLN-0.00)

  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.epub (PLN-0.00)

  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.doc (PLN-0.00)

  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.txt (PLN-0.00)

  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.PDF – (PLN 0.00);

  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.MOBI – (PLN 0.00);

  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.EPUB – (PLN 0.00);

  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.DOC – (PLN 0.00);

  SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku ebook, Książkę SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku FB2, Download SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku PDF , Download SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku MOBI, Online SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku książkę, Za darmo Pobierz SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku IPhone, Online Książkę SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku PDF, Za darmo SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku DJVU, Za darmo pobierz SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku TXT, Pobierz SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku RTF, Online SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku FB2 , e-książkę SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku pobierz TXT, Za darmo SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku pobierz książkę, Książkę SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku pobierz MOBI, Pobierz SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku IPad, Czytaj SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku MOBI, Czytaj SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku DOCX, Za darmo SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku AWZ, Download książkę SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku iPad , Za darmo SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku DJVU, Download SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku książkę za darmo, Za darmo książkę SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku DVD, Czytaj SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku TXT, eBook SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku pobierz DJVU, SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku pobierz książkę za darmo, SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku pobierz książkę pdf za darmo, SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę SZLAK KINGI. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku pdf za darmo.

  Leave a Reply