Pobierz Książkę Theta Healing za darmo pdf, ePub, kindle

Theta Healing Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Theta Healing


W 1995 roku u Vianny Stibal, mamy trójki małych dzieci, zdiagnozowano raka, który w szybkim tempie niszczył jej kość udową. Wszystko, czego próbowała – począwszy od medycyny konwencjonalnej, a na alternatywnej skończywszy – zawiodło. I wtedy postanowiła wypróbować prostą technikę, którą stosowała w trakcie mediumicznych odczytów. Zafascynowana tym, że była w stanie natychmiastowo siebie…

W 1995 roku u Vianny Stibal, mamy trójki małych dzieci, zdiagnozowano raka, który w szybkim tempie niszczył jej kość udową. Wszystko, czego próbowała – począwszy od medycyny konwencjonalnej, a na alternatywnej skończywszy – zawiodło. I wtedy postanowiła wypróbować prostą technikę, którą stosowała w trakcie mediumicznych odczytów. Zafascynowana tym, że była w stanie natychmiastowo siebie uzdrowić, Vianna włączyła tę technikę do swoich sesji z klientami i okazało się, że jeden po drugim zostają oni uzdrowieni.

Vianna uzdrowiła tysiące osób, a swojej metody uczy na warsztatach od ponad 10 lat. Teraz i Ty możesz nauczyć się, w jaki sposób wprowadzić swój mózg w stan Theta i połączyć się z kreatywną energią, która porusza wszystko na tym świecie.

 

Język Polski!


Pobierz Theta Healing Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Theta Healing (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Theta Healing eBook za darmo:

  Mirror-2

  Theta Healing.pdf (PLN-0.00)

  Theta Healing.epub (PLN-0.00)

  Theta Healing.doc (PLN-0.00)

  Theta Healing.txt (PLN-0.00)

  Theta Healing.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Theta Healing.PDF – (PLN 0.00);

  Theta Healing.MOBI – (PLN 0.00);

  Theta Healing.EPUB – (PLN 0.00);

  Theta Healing.DOC – (PLN 0.00);

  Theta Healing.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Theta Healing ebook, Książkę Theta Healing FB2, Download Theta Healing PDF , Download Theta Healing MOBI, Online Theta Healing książkę, Za darmo Pobierz Theta Healing IPhone, Online Książkę Theta Healing PDF, Za darmo Theta Healing DJVU, Za darmo pobierz Theta Healing TXT, Pobierz Theta Healing RTF, Online Theta Healing FB2 , e-książkę Theta Healing pobierz TXT, Za darmo Theta Healing pobierz książkę, Książkę Theta Healing pobierz MOBI, Pobierz Theta Healing IPad, Czytaj Theta Healing MOBI, Czytaj Theta Healing DOCX, Za darmo Theta Healing AWZ, Download książkę Theta Healing iPad , Za darmo Theta Healing DJVU, Download Theta Healing książkę za darmo, Za darmo książkę Theta Healing DVD, Czytaj Theta Healing TXT, eBook Theta Healing pobierz DJVU, Theta Healing pobierz książkę za darmo, Theta Healing pobierz książkę pdf za darmo, Theta Healing pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Theta Healing pdf za darmo.

  Leave a Reply