Pobierz Książkę Trzydziesta pierwsza za darmo pdf, ePub, kindle

Trzydziesta pierwsza Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Trzydziesta pierwsza


Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Kryminał sensacja Thriller.

Kolejny po „Motylku” i „Więcej czerwieni” tom sagi o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo.

Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy…

Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Kryminał sensacja Thriller.

Kolejny po „Motylku” i „Więcej czerwieni” tom sagi o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo.

Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg.

W Lipowie nastał świąteczny czas. Wszystko pachnie sosnowym igliwiem, a w ceglanym kościele śpiewa się kolędy. Jedno tylko mąci spokój mieszkańców wsi: już za kilka dni ma wrócić morderca. Przez długie piętnaście lat nikt we wsi nie wymawiał nawet jego imienia. Młodszy aspirant Daniel Podgórski ma szczególne powody, żeby nienawidzić mężczyzny – sprawcy pożaru, w którym bohaterską zginął ojciec policjanta. Jakby tego było mało, we wsi zjawia się rodzeństwo ze Szwecji, które grozi jednemu z mieszkańców. Podgórski stara się zapanować nad sytuacją. Nie spodziewa się jednak, że na dzień przed Wigilią zabójczy ogień zapłonie na nowo.

 

Język Polski!


Pobierz Trzydziesta pierwsza Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Trzydziesta pierwsza (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788379611614
  liczba stron
  560
  język
  polski


  Pobierz Trzydziesta pierwsza eBook za darmo:

  Mirror-2

  Trzydziesta pierwsza.pdf (PLN-0.00)

  Trzydziesta pierwsza.epub (PLN-0.00)

  Trzydziesta pierwsza.doc (PLN-0.00)

  Trzydziesta pierwsza.txt (PLN-0.00)

  Trzydziesta pierwsza.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Trzydziesta pierwsza.PDF – (PLN 0.00);

  Trzydziesta pierwsza.MOBI – (PLN 0.00);

  Trzydziesta pierwsza.EPUB – (PLN 0.00);

  Trzydziesta pierwsza.DOC – (PLN 0.00);

  Trzydziesta pierwsza.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Trzydziesta pierwsza ebook, Książkę Trzydziesta pierwsza FB2, Download Trzydziesta pierwsza PDF , Download Trzydziesta pierwsza MOBI, Online Trzydziesta pierwsza książkę, Za darmo Pobierz Trzydziesta pierwsza IPhone, Online Książkę Trzydziesta pierwsza PDF, Za darmo Trzydziesta pierwsza DJVU, Za darmo pobierz Trzydziesta pierwsza TXT, Pobierz Trzydziesta pierwsza RTF, Online Trzydziesta pierwsza FB2 , e-książkę Trzydziesta pierwsza pobierz TXT, Za darmo Trzydziesta pierwsza pobierz książkę, Książkę Trzydziesta pierwsza pobierz MOBI, Pobierz Trzydziesta pierwsza IPad, Czytaj Trzydziesta pierwsza MOBI, Czytaj Trzydziesta pierwsza DOCX, Za darmo Trzydziesta pierwsza AWZ, Download książkę Trzydziesta pierwsza iPad , Za darmo Trzydziesta pierwsza DJVU, Download Trzydziesta pierwsza książkę za darmo, Za darmo książkę Trzydziesta pierwsza DVD, Czytaj Trzydziesta pierwsza TXT, eBook Trzydziesta pierwsza pobierz DJVU, Trzydziesta pierwsza pobierz książkę za darmo, Trzydziesta pierwsza pobierz książkę pdf za darmo, Trzydziesta pierwsza pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Trzydziesta pierwsza pdf za darmo.

  Leave a Reply