Pobierz Książkę W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom za darmo pdf, ePub, kindle

W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom


Otwórz tę książkę i poznaj Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odrazę.

Czasami czujesz się tak, jakby wyrosły ci skrzydła albo jakby ogromny kolorowy balon unosił cię wysoko nad chmury. Kiedy indziej masz ochotę zagrzebać się w kołdrę i nic nie robić tylko ciężko wzdychać. Zdarza się, że czujesz złość albo strach, albo wstręt? To zupełnie normalne. Z tą książką nauczysz się rozpoznawać i oswoisz…

Otwórz tę książkę i poznaj Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odrazę.

Czasami czujesz się tak, jakby wyrosły ci skrzydła albo jakby ogromny kolorowy balon unosił cię wysoko nad chmury. Kiedy indziej masz ochotę zagrzebać się w kołdrę i nic nie robić tylko ciężko wzdychać. Zdarza się, że czujesz złość albo strach, albo wstręt? To zupełnie normalne. Z tą książką nauczysz się rozpoznawać i oswoisz swoje emocje.

Sklejaj, wycinaj, zaginaj, dziuraw, wyrywaj, dolepiaj, zgniataj i maluj – po prostu się baw! Wyzwól kreatywność! Eksperymentuj i znajdź własne sposoby, jak zapełnić strony. Samodzielnie możesz decydować, jak będą wyglądały. Nikt inny na całym świecie nie będzie miał takiej samej książki. Uwolnij wyobraźnię, wyraź swoje emocje i naucz się sobie z nimi radzić. Nawet ze strachem, który ma wielkie oczy!

 

Język Polski!


Pobierz W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788328109698
  liczba stron
  64
  kategoria
  rękodzieło
  język
  polski
  dodała
  Sophie Carmen


  Pobierz W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom eBook za darmo:

  Mirror-2

  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.pdf (PLN-0.00)

  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.epub (PLN-0.00)

  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.doc (PLN-0.00)

  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.txt (PLN-0.00)

  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.PDF – (PLN 0.00);

  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.MOBI – (PLN 0.00);

  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.EPUB – (PLN 0.00);

  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.DOC – (PLN 0.00);

  W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom ebook, Książkę W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom FB2, Download W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom PDF , Download W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom MOBI, Online W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom książkę, Za darmo Pobierz W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom IPhone, Online Książkę W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom PDF, Za darmo W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom DJVU, Za darmo pobierz W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom TXT, Pobierz W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom RTF, Online W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom FB2 , e-książkę W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom pobierz TXT, Za darmo W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom pobierz książkę, Książkę W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom pobierz MOBI, Pobierz W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom IPad, Czytaj W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom MOBI, Czytaj W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom DOCX, Za darmo W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom AWZ, Download książkę W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom iPad , Za darmo W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom DJVU, Download W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom książkę za darmo, Za darmo książkę W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom DVD, Czytaj W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom TXT, eBook W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom pobierz DJVU, W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom pobierz książkę za darmo, W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom pobierz książkę pdf za darmo, W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę W głowie się nie mieści. Daj upust emocjom pdf za darmo.

  Leave a Reply