Pobierz Książkę Walka z wrogiem za darmo pdf, ePub, kindle

Walka z wrogiem Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Walka z wrogiem


Dla miłośników wartkiej akcji i nietuzinkowych bohaterów Elizabeth Moon – autorka militarnej fantastyki i zdobywczyni nagrody Nebula – stanowi doskonały wybór.

Błyskotliwie niekonwencjonalna Kylara Vatta, czarna owca Transportu Vattów, jednego z najbogatszych domów kupieckich galaktyki, to bohaterka niepodobna do innych, obdarzona instynktem zabójcy zarówno w interesach, jak i w walce….

Dla miłośników wartkiej akcji i nietuzinkowych bohaterów Elizabeth Moon – autorka militarnej fantastyki i zdobywczyni nagrody Nebula – stanowi doskonały wybór.

Błyskotliwie niekonwencjonalna Kylara Vatta, czarna owca Transportu Vattów, jednego z najbogatszych domów kupieckich galaktyki, to bohaterka niepodobna do innych, obdarzona instynktem zabójcy zarówno w interesach, jak i w walce. Obecnie, po dokonanych z zimną krwią zamachach, które pozbawiły życia jej rodziców i obróciły w gruzy przewoźnicze imperium Vattów, Kylara staje przed największym wyzwaniem w życiu.

Jest czas żałoby i jest czas zemsty. Teraz zdecydowanie nadeszła pora na to drugie. Po przekazaniu dowodzenia statkiem kupieckim “Gary Tobai” kuzynce Stelli, Ky wyrusza na pokładzie zdobycznego okrętu pirackiego “Piękna Kaleen” w podwójnej misji: uratowania rodzinnego interesu oraz ukarania odpowiedzialnych za morderstwa… nim uderzą ponownie.

Odkąd system natychmiastowej komunikacji międzygwiezdnej padł ofiarą sabotażu, przekaz wiadomości jest utrudniony, a dostępne informacje niewiarygodne. Podczas podróży od jednego systemu do drugiego Ky zbiera wskazówki i odkrywa spisek o przerażającym zasięgu, zapierający dech w piersiach swą zuchwałością i całkowitą bezwzględnością.

Jedyna nadzieja, jaka pozostała niezależnym systemom gwiezdnym i kupcom w starciu z tak potężnym nieprzyjacielem, leży w zjednoczeniu się. Niestety, dowodząc okrętem, który wcześniej należał do cieszącego się złą sławą pirata – jej własnego krewnego, Osmana Vatty, zabitego przez nią za udział w uśmierceniu rodziców – Ky spotyka się z podejrzliwością, a czasem otwartą wrogością. O jej zamiarach i tożsamości krążą plotki. Wkrótce nawet Stella zaczyna kwestionować jej decyzje oraz prawo do ich podejmowania.

W międzyczasie tropieni przez Ky spiskowcy ścigają ją, umieszczając agentów na każdej stacji kosmicznej, w każdym rządzie planetarnym, wojsku i domu kupieckim – nawet jej własnym. Zanim rozpocznie walkę z wrogiem, Kylara musi przetrwać na śmiercionośnym polu minowym podstępu i zdrady.

 

Język Polski!


Pobierz Walka z wrogiem Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Walka z wrogiem (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Walka z wrogiem eBook za darmo:

  Mirror-2

  Walka z wrogiem.pdf (PLN-0.00)

  Walka z wrogiem.epub (PLN-0.00)

  Walka z wrogiem.doc (PLN-0.00)

  Walka z wrogiem.txt (PLN-0.00)

  Walka z wrogiem.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Walka z wrogiem.PDF – (PLN 0.00);

  Walka z wrogiem.MOBI – (PLN 0.00);

  Walka z wrogiem.EPUB – (PLN 0.00);

  Walka z wrogiem.DOC – (PLN 0.00);

  Walka z wrogiem.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Walka z wrogiem ebook, Książkę Walka z wrogiem FB2, Download Walka z wrogiem PDF , Download Walka z wrogiem MOBI, Online Walka z wrogiem książkę, Za darmo Pobierz Walka z wrogiem IPhone, Online Książkę Walka z wrogiem PDF, Za darmo Walka z wrogiem DJVU, Za darmo pobierz Walka z wrogiem TXT, Pobierz Walka z wrogiem RTF, Online Walka z wrogiem FB2 , e-książkę Walka z wrogiem pobierz TXT, Za darmo Walka z wrogiem pobierz książkę, Książkę Walka z wrogiem pobierz MOBI, Pobierz Walka z wrogiem IPad, Czytaj Walka z wrogiem MOBI, Czytaj Walka z wrogiem DOCX, Za darmo Walka z wrogiem AWZ, Download książkę Walka z wrogiem iPad , Za darmo Walka z wrogiem DJVU, Download Walka z wrogiem książkę za darmo, Za darmo książkę Walka z wrogiem DVD, Czytaj Walka z wrogiem TXT, eBook Walka z wrogiem pobierz DJVU, Walka z wrogiem pobierz książkę za darmo, Walka z wrogiem pobierz książkę pdf za darmo, Walka z wrogiem pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Walka z wrogiem pdf za darmo.

  Leave a Reply