Pobierz Książkę Wilkołactwo za darmo pdf, ePub, kindle

Wilkołactwo Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Wilkołactwo


Bardzo dobra książka, funkcjonująca, nie wiedzieć czemu, na marginesie dyskursu poświęconego istotom zaludniajacym literaturę i kino grozy. Autor jest zarówno naukowcem, jak fascynatem, znawcą tematu, wnikliwym antropologiem, ale i badaczem uwiedzionym opowieścią o wilkołaku. Mitem, któremu Słupecki przydaje szczególnego znaczenia: „Wilkołactwo, zwane inaczej likantropią, jest to wiara w…

Bardzo dobra książka, funkcjonująca, nie wiedzieć czemu, na marginesie dyskursu poświęconego istotom zaludniajacym literaturę i kino grozy. Autor jest zarówno naukowcem, jak fascynatem, znawcą tematu, wnikliwym antropologiem, ale i badaczem uwiedzionym opowieścią o wilkołaku. Mitem, któremu Słupecki przydaje szczególnego znaczenia: „Wilkołactwo, zwane inaczej likantropią, jest to wiara w możliwość metamorfozy człowieka w wilka i zbudowany wokół niej system mitów, obrzędów i rytów magicznych. Nie zamierzamy ograniczyć się tylko do rekonstrukcji treści wierzenia. Badając mity i ślady obrzędów, spróbujemy odtworzyc ich pierwotny sens społeczny. Stawiamy tezę, że wilczy ethos rozboju i gwałtu – dobrze czytelny w większości przekazów mówiących o likantropiii – był ideologią młodych wojowników tworzących tajne związki kulturowe na marginesie „oficjalnych” struktur plemiennych tak wśród ludów indoeuropejskich, jak i egzotycznych.”

 

Język Polski!


Pobierz Wilkołactwo Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wilkołactwo (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  8320709490
  liczba stron
  188
  język
  polski
  dodał
  Hjalmar


  Pobierz Wilkołactwo eBook za darmo:

  Mirror-2

  Wilkołactwo.pdf (PLN-0.00)

  Wilkołactwo.epub (PLN-0.00)

  Wilkołactwo.doc (PLN-0.00)

  Wilkołactwo.txt (PLN-0.00)

  Wilkołactwo.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Wilkołactwo.PDF – (PLN 0.00);

  Wilkołactwo.MOBI – (PLN 0.00);

  Wilkołactwo.EPUB – (PLN 0.00);

  Wilkołactwo.DOC – (PLN 0.00);

  Wilkołactwo.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Wilkołactwo ebook, Książkę Wilkołactwo FB2, Download Wilkołactwo PDF , Download Wilkołactwo MOBI, Online Wilkołactwo książkę, Za darmo Pobierz Wilkołactwo IPhone, Online Książkę Wilkołactwo PDF, Za darmo Wilkołactwo DJVU, Za darmo pobierz Wilkołactwo TXT, Pobierz Wilkołactwo RTF, Online Wilkołactwo FB2 , e-książkę Wilkołactwo pobierz TXT, Za darmo Wilkołactwo pobierz książkę, Książkę Wilkołactwo pobierz MOBI, Pobierz Wilkołactwo IPad, Czytaj Wilkołactwo MOBI, Czytaj Wilkołactwo DOCX, Za darmo Wilkołactwo AWZ, Download książkę Wilkołactwo iPad , Za darmo Wilkołactwo DJVU, Download Wilkołactwo książkę za darmo, Za darmo książkę Wilkołactwo DVD, Czytaj Wilkołactwo TXT, eBook Wilkołactwo pobierz DJVU, Wilkołactwo pobierz książkę za darmo, Wilkołactwo pobierz książkę pdf za darmo, Wilkołactwo pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Wilkołactwo pdf za darmo.

  Leave a Reply