Pobierz Książkę Wszystko w czekoladzie za darmo pdf, ePub, kindle

Wszystko w czekoladzie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Wszystko w czekoladzie


Olgę Riazancewą budzi w środku nocy niespodziewany telefon. Dzwoni Wołkow – milicjant z dochodzeniówki, zajmujący się nową, paskudną sprawą – morderstwem striptizerki, będącej jednocześnie ekskluzywną prostytutką. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał jakiś psychopata, gdyby nie pewien ślad – pozostawiona na miejscu zbrodni wizytówka wpływowego biznesmena o politycznych aspiracjach. Dla…

Olgę Riazancewą budzi w środku nocy niespodziewany telefon. Dzwoni Wołkow – milicjant z dochodzeniówki, zajmujący się nową, paskudną sprawą – morderstwem striptizerki, będącej jednocześnie ekskluzywną prostytutką. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał jakiś psychopata, gdyby nie pewien ślad – pozostawiona na miejscu zbrodni wizytówka wpływowego biznesmena o politycznych aspiracjach. Dla tego właśnie człowieka pracuje zarówno główna bohaterka jego eks-kochanka, nazywana przez wszystkich Małą jak i sam Wołkow, który usiłując pozostać uczciwym gliniarzem, faktycznie jest opłacany przez owego biznesmena. Oboje – każde na miarę sił i możliwości – mają szukać mordercy, ściśle ze sobą współpracując. Wprawdzie biznesmen, zwany Dziadkiem, żąda tego bezwzględnie, jednak Wołkow, Mała oraz współpracujący z nią Mark poważnie wątpią w jego szczerość – ślady coraz wyraźniej wskazują właśnie na niego. Czy nie jest to jednak perfidny chwyt mordercy, który próbuje obciążyć biznesmena, “podłożyć mu trupa” tuż przed wyborami, wiedząc, że zarówno milicja jak i jego prywatne “służby bezpieczeństwa” będą chciały zatuszować całą sprawę? Akcja nabiera coraz większego tempa. Pojawiają się kolejni podejrzani, giną kolejne osoby, bezpośrednio związane ze sprawą i pierwszą ofiarą. Na scenę wchodzą nowe postacie, dochodzi do przetasowania sił i nowych aliansów, ktoś próbuje wrobić Olgę w kolejne morderstwo… Cała sprawa komplikuje się coraz bardziej, staje się coraz bardziej intrygująca – i niebezpieczna.

 

Język Polski!


Pobierz Wszystko w czekoladzie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wszystko w czekoladzie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Wszystko w czekoladzie eBook za darmo:

  Mirror-2

  Wszystko w czekoladzie.pdf (PLN-0.00)

  Wszystko w czekoladzie.epub (PLN-0.00)

  Wszystko w czekoladzie.doc (PLN-0.00)

  Wszystko w czekoladzie.txt (PLN-0.00)

  Wszystko w czekoladzie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Wszystko w czekoladzie.PDF – (PLN 0.00);

  Wszystko w czekoladzie.MOBI – (PLN 0.00);

  Wszystko w czekoladzie.EPUB – (PLN 0.00);

  Wszystko w czekoladzie.DOC – (PLN 0.00);

  Wszystko w czekoladzie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Wszystko w czekoladzie ebook, Książkę Wszystko w czekoladzie FB2, Download Wszystko w czekoladzie PDF , Download Wszystko w czekoladzie MOBI, Online Wszystko w czekoladzie książkę, Za darmo Pobierz Wszystko w czekoladzie IPhone, Online Książkę Wszystko w czekoladzie PDF, Za darmo Wszystko w czekoladzie DJVU, Za darmo pobierz Wszystko w czekoladzie TXT, Pobierz Wszystko w czekoladzie RTF, Online Wszystko w czekoladzie FB2 , e-książkę Wszystko w czekoladzie pobierz TXT, Za darmo Wszystko w czekoladzie pobierz książkę, Książkę Wszystko w czekoladzie pobierz MOBI, Pobierz Wszystko w czekoladzie IPad, Czytaj Wszystko w czekoladzie MOBI, Czytaj Wszystko w czekoladzie DOCX, Za darmo Wszystko w czekoladzie AWZ, Download książkę Wszystko w czekoladzie iPad , Za darmo Wszystko w czekoladzie DJVU, Download Wszystko w czekoladzie książkę za darmo, Za darmo książkę Wszystko w czekoladzie DVD, Czytaj Wszystko w czekoladzie TXT, eBook Wszystko w czekoladzie pobierz DJVU, Wszystko w czekoladzie pobierz książkę za darmo, Wszystko w czekoladzie pobierz książkę pdf za darmo, Wszystko w czekoladzie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Wszystko w czekoladzie pdf za darmo.

  Leave a Reply