Pobierz Książkę Zabawa w miłość za darmo pdf, ePub, kindle

Zabawa w miłość Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Zabawa w miłość


Wstrząsająca, drastyczna i porywająca lektura, ku przestrodze wszystkim rodzicom. I nie tylko.
„Zabawa w miłość” opowiada o relacji dziewczynki, później nastolatki i młodej kobiety, z mężczyzną starszym od niej o ponad czterdzieści lat. Dziewczyna zdawała sobie sprawę, że była ofiarą molestowania, wciąż jednak czuła niesamowity, niemal miłosny związek z Peterem.
„W przypływach czarnej rozpaczy…

Wstrząsająca, drastyczna i porywająca lektura, ku przestrodze wszystkim rodzicom. I nie tylko.
„Zabawa w miłość” opowiada o relacji dziewczynki, później nastolatki i młodej kobiety, z mężczyzną starszym od niej o ponad czterdzieści lat. Dziewczyna zdawała sobie sprawę, że była ofiarą molestowania, wciąż jednak czuła niesamowity, niemal miłosny związek z Peterem.
„W przypływach czarnej rozpaczy nie usiłowałam już za wszelką cenę płynąć pod prąd, tylko bezwolnie unosiłam się na powierzchni. Kiedy próbowałam wyjść z depresji, dochodziło do sytuacji odwrotnej: czułam się jak żółw, któremu nagle i zgoła niespodziewanie strzeliło do głowy, aby czmychnąć ze skorupy, jak gdyby była ona ozdobą lub wierzchnim odzieniem, nie zaś integralną częścią jego istoty, przytwierdzoną do kręgosłupa i żeber. Z którą musi się pogodzić, bo będzie źle”.
Ta historia to studium izolacji, zniewolenia i miłości wyniszczającej na wskroś, dramatyczny zapis walki ze sobą, z własnymi uczuciami i poczuciem odtrącenia przez świat zewnętrzny, a zarazem rozliczenie z przeszłością i próba odbudowania życia na nowo.
Z całą pewnością jest to też pierwsza na polskim rynku książka, w taki sposób opisująca problem pedofilii.

 

Język Polski!


Pobierz Zabawa w miłość Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zabawa w miłość (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Zabawa w miłość eBook za darmo:

  Mirror-2

  Zabawa w miłość.pdf (PLN-0.00)

  Zabawa w miłość.epub (PLN-0.00)

  Zabawa w miłość.doc (PLN-0.00)

  Zabawa w miłość.txt (PLN-0.00)

  Zabawa w miłość.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Zabawa w miłość.PDF – (PLN 0.00);

  Zabawa w miłość.MOBI – (PLN 0.00);

  Zabawa w miłość.EPUB – (PLN 0.00);

  Zabawa w miłość.DOC – (PLN 0.00);

  Zabawa w miłość.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Zabawa w miłość ebook, Książkę Zabawa w miłość FB2, Download Zabawa w miłość PDF , Download Zabawa w miłość MOBI, Online Zabawa w miłość książkę, Za darmo Pobierz Zabawa w miłość IPhone, Online Książkę Zabawa w miłość PDF, Za darmo Zabawa w miłość DJVU, Za darmo pobierz Zabawa w miłość TXT, Pobierz Zabawa w miłość RTF, Online Zabawa w miłość FB2 , e-książkę Zabawa w miłość pobierz TXT, Za darmo Zabawa w miłość pobierz książkę, Książkę Zabawa w miłość pobierz MOBI, Pobierz Zabawa w miłość IPad, Czytaj Zabawa w miłość MOBI, Czytaj Zabawa w miłość DOCX, Za darmo Zabawa w miłość AWZ, Download książkę Zabawa w miłość iPad , Za darmo Zabawa w miłość DJVU, Download Zabawa w miłość książkę za darmo, Za darmo książkę Zabawa w miłość DVD, Czytaj Zabawa w miłość TXT, eBook Zabawa w miłość pobierz DJVU, Zabawa w miłość pobierz książkę za darmo, Zabawa w miłość pobierz książkę pdf za darmo, Zabawa w miłość pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Zabawa w miłość pdf za darmo.

  Leave a Reply